Kiek daugiau negu prieš ketverius metus dvi kėdainietės – Rasida Adomavičienė ir Violeta Tepcovienė – draugių pokalbiuose išgirdo diskusijas apie limfodrenažinius masažus.

Rasida Adomavičienė (kairėje) nepamiršta pagirti visų salono klientų, tačiau ypač daug gerų žodžių sulaukė Lina Zakaravičienė, kuri per pusmetį sureguliavusi mitybą ir lankydama masažus atsikratė 19 kilogramų svorio.

Rasida Adomavičienė (kairėje) nepamiršta pagirti visų salono klientų, tačiau ypač daug gerų žodžių sulaukė Lina Zakaravičienė, kuri per pusmetį sureguliavusi mitybą ir lankydama masažus atsikratė 19 kilogramų svorio.

„Esame smalsios ir aktyvios. O naujienos apie apie sveikatinimą ir gražinimą ypač domina. Kai sužinojome, kas yra tie limfodrenažiniai masažai ir kaip jie veikia organizmą, būtinai nutarėme pačios juos išbandyti. Buvo smagu, kai jau po kelių seansų pajutome energijos pagausėjimą, pamatėme pagražėjusią ir pastangrėjusią odą. Po tų bandymų neliko abejonių – tuos masažus padedančius daryti aparatus norime pasiūlyti ir Kėdainių krašto moterims. Greitai įsisukome į studijos kūrimą ir prieš ketverius metus liepos pirmąją kėdainietes pakvietėme į pirmuosius valandinius masažus“, – masažų salono „Studio Figura“ atsiradimą puikiai mena vien jo vadovių R. Adomavičienė.

Šiandien jaukaus ir sveikatinančio salono vadovės gali pasigirti puikiais ketverių metų veiklos rezultatais. Pasirodo, per 4 metus saloną aplankė 655 klientai. Bendras jų amžiaus vidurkis – 42,17 metų. Jauniausia klientė buvo vos 14 metų, o vyriausia – net 81 metų.

„Pabaigusios 10 masažų ciklą mes visos kartu suskaičiavus netekome 520 kilogramų svorio, per liemenį tapome liaunesnės net 32,5 metro, per klubus apimtys mažėjo 20 metrų, per šlaunis – 19 metrų, o rankų apimtys tapo 15 metrų lieknesnės.

Tačiau svarbiausia ne numesti kilogramai ir sumažėję centimetrai. Didžiausias mūsų klientų pasiekimas – ženkliai pagerėjusi sveikata. Turime net devynis procentus klienčių, kurios salone lankosi nuolat, tai jų sveikata tapo puiki – ne viena nuolatinė mūsų klientė jau kuris laikas neserga peršalimo ligomis, visos gali pasigirti normaliu kraujospūdžiu. Reguliariai ateinančios pasimasažuoti jaučiasi žvalios ir energingos“, – puikiais kėdainiečių pasiekimais džiaugėsi R. Adomavičienė.

Limfodrenažinių masažų salono „Studio Figura“ atstovės dukart dalyvavo tarptautiniuose lieknėjimo konkursuose „Methamorphosis“. Jjuose kėdainietės užėmė antrąją ir šeštąją vietas.

Limfodrenažiniai masažai – puikus sveikatinimo šaltinis. Be to, jie – geras lieknėjimo pagalbininkas. Tai įrodė viena klientė, per keletą mėnesių sureguliavusi mytybą ir lankiusi masažus, moteris numetė 21 kilogramą 400 gramų antsvorio.

Ketvirtojo gimtadienio proga limfodrenažinių masažų salono „Studio Figura“ kolektyvas kviečia kėdainietes užsukti ir pasilepinti dovanomis – akcijomis, pramogomis ir patraukliomis nuolaidomis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.