Praėjusį savaitgalį Kėdainių arenoje karaliavo jaunieji šalies dziudo meistrai. Čia įvyko Lietuvos dziudo jaunučių (U15) ir jaunių (U18) čempionatas. Keturias prizines vietas čempionate iškovojo Kėdainių sporto centro auklėtiniai.

U15 amžiaus grupėje trenerio Indriaus Boliso auklėtinės Airūna Keršytė (svorio kategorija iki 36 kg) iškovojo antrąją vietą, o Austėja Vanžodaitė (sv. kat. iki 52 kg) užėmė trečią vietą.

U18 amžiaus grupėje trenerio Rimanto Pakštaičio treniruojamas Nojus Rabecas (sv. kat. iki 50 kg) iškovojo antra vietą. I. Boliso auklėtinė Nerija Juodrytė (sv. kat. iki 70 kg) užėmė trečią vietą.

Titulinėje nuotraukoje iš kairės: Treneris I. Bolisas, N. Juodrytė ir N. Rabecas, treneris R. Pakštaitis.