Kandidatas į Kėdainių rajono merus Saulius Grinkevičius: „Mažiau pažadų, daugiau darbų“

2018 m. gruodį Žemaitės kvartalo gyventojai ir visi kėdainiečiai, kurių kasdienis kelias veda per Smilgos upelio pėsčiųjų tiltą, sulaukė džiugios žinios – naujo pėsčiųjų tilto ir sutvarkytos upelio krantinės.

Pusšimtį metų skaičiuojantis, nusidėvėjęs ir pavojingai aptrupėjęs tiltas buvo visiškai atnaujintas rajonui vadovaujant merui Sauliui Grinkevičiui (2015–2019 m. kadencija).

Atidarymo juostelę kerpa (nuotraukoje iš kairės) AB „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius, meras S. Grinkevičius, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis. (Nuotr. iš redakcijos archyvo. 2018 m.)

Kad patogiau gyventojams būtų susisiekti, atnaujintas daugiau kaip prieš 50 metų pastatytas 4 metrų pločio ir 24 metrų ilgio pėsčiųjų tiltas. Įrengti apšvietimo tinklai. Nutiesta ir atnaujinta apie 600 metrų pėsčiųjų bei dviračių takų. Jie apšviesti. Įrengtos aikštelės poilsiui.

Projekto vertė – apie 800 tūkst. Eur iš Europos Sąjungos, valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšų. Rangos darbus atliko AB „Kauno tiltai“.

Smilgos krantinėje įrengtas dviračių ir pėsčiųjų takas.

Kėdainių rajono savivaldybė vykdė projektą „Kompleksiškas Kėdainių miesto upių prieigų sutvarkymas, sukuriant patrauklias viešąsias erdves bendruomenei ir verslui“. Vykdant šį projektą įrengta ir jau naudojama automobilių stovėjimo aikštelė su laisvalaikio zona ir mažosios architektūros elementais Didžiosios Rinkos a. 5, automobilių stovėjimo aikštelės Radvilų ir Josvainių gatvėse, suremontuotas pėsčiųjų tunelis po Tilto gatve ir rekonstruoti pėsčiųjų bei dviračių takai tarp Tilto ir Smilgos gatvių.

Titulinė nuotrauka: Naujasis pėsčiųjų tiltas per Smilgą.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio Politinės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr. 38.