Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad penktadienio rytą eismo sąlygas šalyje sunkina snygis ir plikledis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną vietomis nedidelis sniegas, pajūryje šlapdriba. Vėjas vakarinių krypčių, 5–10 m/s. Aukščiausia oro temperatūra 0–5 laipsniai šalčio, pajūryje 1–3 laipsniai šilumos.

Šiaurės vakarų Lietuvoje ir Rokiškio rajone – dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos provėžotos, slidžios, padengtos prispausto arba puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm. Klaipėdos, Vilniaus, Prienų ir Mažeikių rajonuose eismo sąlygas sunkina plikledis.

Kaip informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija, kitur pagrindinių kelių dangos daugiausia drėgnos, tik vietomis sausos, o mažesnio intensyvumo rajoniniai keliai padengti prispausto sniego sluoksniu, vietomis slidūs, provėžoti.

Žiemiškai geros eismo sąlygos Vilkaviškio rajone, čia valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia sausos, nėra kritulių.

Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų, ypač vykstančių vakarinėje šalies dalyje, prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Žemiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio, pajūryje apie 2 laipsnius šilumos.

ELTA