Kėdainių rajono savivaldybės tarybos Švietimo ir kultūros komitetas liko su dviem nariais. Nijolės Naujokienės troškimas išsipildė. Komitete liko ji, save laikanti pirmininke, ir Gitana Kaupienė, mero siūlyta į pavaduotojus.

Šiandien Saulius Grinkevičius savivaldybės tarybos posėdyje informavo apie liberalų – jo ir Stepono Navajausko – pasitraukimą iš Švietimo ir kultūros komiteto. Apie perėjimą į Verslo ir ūkio komitetą pranešė ir šiame komitete dirbusi valstietė“ Adelė Štelmokienė.

Nemato galimybės dirbti kartu

„Nematome galimybės dirbti su ponia Naujokiene viename komitete, – sakė frakcijos “Liberalai Kėdainių krašto žmogui” lyderis S. Grinkevičius. –  Todėl, aš, Saulius Grinkevičius ir kolega Steponas Navajauskas iš šito komiteto išeiname. Kitame tarybos posėdyje pateiksime savo prašymus dėl darbo kituose komitetuose.”

Atstatydinta pirmininkė

S. Grinkevičius priminė, kad į Švietimo ir kultūros komitetą iš Ekonomikos ir biudžeto komiteto jis praėjusiais metais perėjo įsigaliojus savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimams.

Pasikeitus komiteto sudėčiai, narių dauguma sušaukė susirinkimą ir, išsakiusi argumentus, nusprendė atstatydinti buvusią pirmininkę Nijolę Naujokienę.

Suklaidinta ministerija

Iš komiteto besitraukiantis S. Grinkevičius tarybos nariams pagarsino ir teisininkų išaiškinimą, patvirtinantį, jog komiteto narių dauguma turėjo teisę tai padaryti.

Taip pat tarybos narys paviešino Vidaus reikalų ministeriją suklaidinusį mero Valentino Tamulio paklausimą, atsakymu į kurį valdantieji iki šiol manipuliuoja tvirtindami, jog N. Naujokienė atstatydinta neteisėtai.  

Paskutinis lašas

Paskutinis lašas į komiteto narių daugumos kantrybės taurę buvęs Nijolės Naujokienės elgesys paskutiniuose komiteto posėdžiuose, kuomet,  ji, nežinia kam suteikus jai galimybę, išjunginėjo komiteto narių mikrofonus. „Nė viename komitete taip nėra, – sakė S. Grinkevičius. – Paklausiu oficialiai savivaldybės administracijos direktoriaus, kas įpareigojo savivaldybės darbuotojus taip elgtis.”

Perėjo į realiai dirbantį komitetą

„Noriu pereiti į iš tiesų dirbantį komitetą, – savo apsisprendimą palikti Švietimo ir kultūros komitetą motyvavo Kėdainių valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnė A. Štelmokienė. – Tai yra – į Verslo ir ūkio komitetą. Manau, kad dirbdama šiame komitete, kaip ir anksčiau galėsiu spręsti ir švietimo klausimus. Nebūtina būti komiteto pirmininku, nes visi turime vienodas galimybes.”

Panašios naujienos

One Response

  1. Roma

    Šaunuoliai, tegul dvi ponios ir dirba, tegu dar žiniuonė Nesteroviene papildo jų duetą, nus trys reformatores švietimo, net Vilniuij gales manau patarinėti,

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.