Šią savaitę Kėdainių pagrindiniai gėlynai buvo papuošti ištvermingosiomis rudens gėlėmis – našlaitėmis. 

Šią savaitę Kėdainių miesto gėlynus papuošė per du tūkstančius našlaičių, kurias dovanojo Irenos Marmienės gėlininkystės ūkis.

Šią savaitę Kėdainių miesto gėlynus papuošė per du tūkstančius našlaičių, kurias dovanojo Irenos Marmienės gėlininkystės ūkis.

Miesto seniūnijos seniūno pavaduotojo Algirdo Krivičiaus teigimu, našlaites pasodino seniūnijos darbuotojai, o jas padovanojo jau kelerius metus Kėdainius puošusio Irenos Marmienės gėlininkystės ūkio vadovai. „Kai buvo išrautos vasarinės gėlės, sulaukėme gėlininkų pasiūlymo papuošti miestą našlaitėmis. Mums reikėjo tik susirasti žmonių, kurie tas gėles pasodintų. Greitai pasitarėme, radome galinčiųjų pasodinti gėles ir pradėjome miestą vaduoti iš niūrumo“, – sakė A. Krivičius.
I. Marmienės ūkio vadybininkė Lina Marmaitė sakė, kad miestui papuošti dovanojo per du tūkstančius našlaičių: „Kai išrovėme vasarines gėles, pamatėme, kad tušti gėlynai Kėdainius paliko tamsius ir labai jau liūdnus. Greitai pasitarėme ir radome išeitį, kaip bent minimaliai tą nykumą išsklaidyti. Išeitis labai paprasta – našlaitės. Jos įvairiaspalvės, atsparios šaltukui, tad gali augti ir puošdamos miestą kelti visiems nuotaiką. Puiku, kad mūsų siūlymas buvo išgirstas ir seniūnija paėmusi dovaną jau pasodino gėles.“
Našlaites seniūnijos darbuotojai pasodino prie savivaldybės administracijos pastato, seniūnijos prieigose, Knypavos ir Didžiosios Rinkos aikščių gėlynuose.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.