Gytė Gerulaitytė

Šį trečiadienį, liepos 14 d., Kėdainiuose vyko pasaulinio garso motoakrobato Aro Gibiežos „Namų turas“. Tai – penkių stotelių kelionė po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose Aras ir draugai rengia įspūdingus triukų su motociklais pasirodymus.

Karšta diena metė iššūkių ne tik žiūrovams, o ir motoakrobatams, kadangi atlikti triukus dėvint storą apsauginį kostiumą tokiame karštyje nėra pati lengviausia užduotis. O kur dar kaistantys motociklų varikliai!

„Kartą, kai atlikau triukus per „Formula 1 Showrun” Indijoje, pastebėjau, kad „Red Bull“ komanda su lapų pūstuvais aušino formulės variklius. Tad, pamatę orų prognozes, pabandėme šiuo triuku pasinaudoti ir patys – tai puikiai suveikė aušinant variklius, tam kad jie neperkaistų,“ – apie renginio iššūkius pasakojo Aras Gibieža.

Kartu su „Red Bull“ atletu „Namų ture“ dalyvauja ilgamečiai jo kolegos: „Gineso“ rekordo savininkas Šarūnas Kezys bei patyrę motoakrobatai, daugelio varžybų prizininkai Nerijus Malinauskas bei Virgilijus Dikšas.

Namų turas tęsis visą šią savaitę, tad dar liko keletas progų pamatyti naująją, Kėdainiškius sužavėjusią motoakrobatų programą gyvai:

  • Liepos 16 d. 18 val. – Kretinga, Rotušės aikštė.
  • Liepos 17 d. 18 val. – Palanga, Kretingos g. 54A (Tarp „Circle K“ ir autobusų stoties)

Na, o kad būtų paprasčiau suprasti, kas laukia, fotografas Vytautas Dranginis paruošė nuotraukų galeriją iš turo starto.

Panašios naujienos