Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas praneša apie dar vieną vagystę Kėdainiuose. Šiąnakt ilgapirščiai ,,darbavosi“ Josvainių gatvėje. Nukentėjusieji už pagalbą išsiaiškinant vagystę žada atlygį.

Kad individualaus namo teritorijoje įvykdyta vagystė, pastebėta anksti ryte, apie 05.30 val. Nukentėjusieji policijai pranešė, kad iš garažo pavogtas elektrinis dviratis, įrankiai ,,DeWalt“ ir įvairūs daiktai. Iš šalia esančio sandėliuko pavogta 20 l kuro. Iš namo palėpės išneštas kavos aparatas ,,Klarstein“ ir drėgmės rinkiklis ,,Lifegood“. Padaryta turtinė žala tikslinama. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (vagystė).

Ilgapirščių ieško ne tik policija. Savininkai visuomenės pagalbos prašo socialiniuose tinkluose, išplatinę tokią žinutę:

,,Šiąnakt, nuo vidurnakčio iki 5 val. ryto apvogė Josvainių gatvėje esantį namą bei garažą. Buvo pavogta nemažai ,,DeWalt“ įrankių, elektrinis ,, Cooper“ dviratis su raudonais sparnais. Galbūt kažkas tuo metu pastebėjote kažką įtartino? Ties 77 namu Josvainių gatvėje buvo rasta piniginė, kurią vagys taip pat pavogė, bet, neradę nieko vertingo, išmetė. Už bet kokią naudingą informaciją bus dosniai atsilyginta.

Kreiptis tel. 8 692 53754“.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.