Trims iš dešimties kolektyvų praėjusį šeštadienį nusišypsojo sėkmė – Josvainių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Sonata“, Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ieva“ ir Kėdainių kultūros centro vokalinis duetas „Ratūta“ – peržengė pirmąjį konkurso „Sidabriniai balsai“ barjerą ir varžysis kitame etape.

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ieva“ - vienas iš trijų kolektyvų konkurse „Sidabriniai balsai“ patekęs į kitą etapą.

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ieva“ – vienas iš trijų kolektyvų konkurse „Sidabriniai balsai“ patekęs į kitą etapą.

Lietuvos liaudies kultūros centro nuo 1971 metų organizuojamas konkursas „Sidabriniai balsai“ vyksta kas penkerius metus.

Šiųmečiame pirmajame, rajoniniame, etape jėgas bandė dešimt Kėdainių rajono ansamblių. Į svetingus Akademijos kultūros namus atvyko ir kėdainiečiai, ir pelėdnagiškiai, ir tiskūniškiai, ir vilainiečiai, ir lančiūnaviškiai, ir gudžiūniškiai, ir vietos dainininkai.

Vertinimo komisijai nebuvo lengva išrinkti geriausius kolektyvus, nes visi dainininkai labai atsakingai ruošėsi šiam konkursui.

Moterų vokaliniam ansambliui „Sonata“ šis konkursas - ne naujiena.

Moterų vokaliniam ansambliui „Sonata“ šis konkursas – ne naujiena.

„Mums šis konkursas nėra naujiena. 2005 metais mes esame pelnę konkurso trečio laipsnio diplomą. Vadinasi, jau pasitikrinome, kad josvainietės dainuoja darniai ir gražiai. Dabar irgi norėtume parodyti gerus rezultatus. Labai atsakingai rinkomės kūrinius, norėjome kuo geriau parodyti dainininkių talentus, gebėjimus ir balsų galimybes“, – sakė moterų vokalinio ansamblio „Sonata“ vadovas Vytautas Greičius.

Antrasis konkurso turas, kuriame varžysis ir mūsų krašto atstovai, vyks balandžio pradžioje Kėdainių kultūros centre. Dainininkų šventėje be šeimininkų dainuos Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Širvintų, Ukmergės rajonų ir Kauno miesto atstovai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.