Ankstyvą pirmadienio rytą, 2 valandą 25 minutės ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kėdainiuose esančioje Jubiliejaus gatvėje liepsnoja dviejų aukštų namas. Iš pradžių liepsnos apėmė garažą su jame buvusiais automobiliais, o vėliau užsiliepsnojo ir greta stovintis gyvenamasis namas. Įtariama, kad gaisras įsiplieskė neatsitiktinai. Pareigūnai įtaria, kad turtas padegtas tyčia.


Į įvykio vietą atskubėjusiems ugniagesiams-gelbėtojams teko gesinti jau atvira liepsna degusius pastatus.

Gaisro metu sudegė dalis rąstinio garažo medinių konstrukcijų, stipriai apdegė vidus, stogas, sudėgė dveji elektriniai garažo vartai. Ne mažiau žalos padaryta ir garažo viduje buvusiam turtui.

Sudegė garaže buvusių automobilių „Toyota Land Criuser“ (2017 m.), „Audi Q7“ (2017 m.) ir „Škoda Octavia“ (2019 m.) visos degios detalės.

Taip pat garaže sudegė buvusių motociklų „Harley Davidson“ (2014 m.), „Honda Goldwing“ (2018 m.) ir elektrinių dviračių degios detalės.

Turto šeimininkams iš liepsnų apimto garažo pavyko išvaryti lengvąjį automobilį „Audi A6, jis nenukentėjo.

Gaisro metu pavojus kilo ir greta gyvenančių kaimynų turtui. Spėta išgelbėti už 7 metrų nuo gaisravietės esantį mūrinį gyvenamąjį namą, taip pat už 3 metrų stovintį mūrinį garažą.