Kovo 29-ąją Kėdainių arenoje startavo 93-asis Lietuvos bokso čempionatas. Per keturias jo dienas ringe kausis apie 80 boksininkų.

93-ajame šalies bokso čempionate jėgas pasiruošę bandyti 80 sportininkų.

Iš viso numatytos kovos penkiolikoje svorio kategorijų: dešimtyje kausis vyrai, penkiose – merginos ir moterys.

„Čempionato dalyvių geografija labai plati. Bokse nebedominuoja vien didieji miestai. Pajėgių kovotojų turime ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir Šilutėje, Marijampolėje, Tauragėje, Kėdainiuose.

Šiame čempionate kėdainiečiai turi puikią galimybę pamatyti ryškiausias Lietuvos bokso žvaigždes, tarp kurių bus olimpietis Evaldas Petrauskas ir profesionalas Virgilijus Stapulionis. Tad kviečiu kėdainiečius ateiti į ereną ir pasimėgauti gražiomis kovomis“, – čempionato starto dieną sakė Lietuvos bokso federacijos generalinis sekretorius Donatas Mačianskas.

Kėdainietis Lietuvos bokso viceprezidentas Vilmantas Bobinas džiaugėsi, kad čempionatas vyksta būtent Kėdainiuose: „Mums didelė garbė ir atsakomybė rengti šią svarbią bokso šventę. Kėdainiuose turime šaunias bokso tradicijas, tad neatsitiktinai čempionatas vyksta mūsų mieste.“

Kėdainiečiai turi galimybę šiame renginyje palaikyti savo krašto atstovus. Čempionate pasiryžę kautis šeši trenerio Bronislovo Šimokaičio auklėtiniai: Eglė Makutytė, Paulina Krasauskaitė, Artūras Zinkovskij, Ornestas Montvilas, Mindaugas Bankauskas, Paulius Zujevas.

Ketvirtadienį ir penktadienį dvikovų pradžia 16 valandą, šeštadienio finalai prasidės 14 valandą. „Manau, kad šiame čempionate bent penki medaliai turėtų likti Kėdainiuose“, – optimistiškai į čempionatą žvelgė B. Šimokaitis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.