Sekmadienio rytą šalia J. Basanavičiaus g. 124 namo, prie pėsčiųjų tako, rastas kraujuojantis vyras. Iškviesti medikai dar bandė jį gaivinti, tačiau pastangos buvo bevaisės. Konstatuota vyro mirtis.

Kaip pasakojo šio namo gyventojos, nelaimė galimai įvyko po 8 val. ryto. Moterys sako išgirdusios specialiųjų tarnybų sirenas, tad ėmė pro langus žiūrėti, kas kur nutiko.

„Dar devynių nebuvo, kai išgirdau, kad kaukia sirenos. Aš čia pirmame aukšte gyvenu. Kiek mačiau pro langą, vyras, sakyčiau, aukštas, smulkaus kūno sudėjimo, gulėjo pusiau ant tako, pusiau ant žolės. Medikai labai ilgai jį gaivino. Po to atvažiavo reanimobilis, vyrą pernešė į jį ir ten dar ilgai gaivino.

Ir policija ilgai buvo, viską matavo, apžiūrėjo aplinką, net į greitąją policininkai buvo nuėję apžiūrėti, ar ant nukentėjusiojo kūno nėra kokių kitų sužalojimų. Kraujo ant paties tako vos keli lašai matyti, daugiausia jo buvo ant žolės. Tiesiog bala tokių krešulių. Mes užpylėme tai smėliu, kad varnos čia nekapstytų, ir žmonių nejautrintų, nes daug kas čia praeina.

Žmonės kalbėjo, kad tas vyras kokių gal 70-ies metų buvo, kažkur netoli gyveno. Tikrai negalvojame, kad čia gali būti žmogžudystė, matyt, žmogus ėjo, gal silpna pasidarė, kojos susipynė (užkliūti čia nebuvo už ko, nes takas yra lygus), krito žmogus ir prasimušė galvą… Tokiam laike, ryte, nemanau, kad kas nors čia žudytų. Tiesiog, nelaimė nutiko. Neišgyveno žmogus.

Vyras tikrai ne mūsų namo gyventojas. Mačiau, kaip po kurio laiko dvi moterys atėjo į nelaimės vietą, padėjo gėlių krepšelį ir uždegė žvakutę, jos man nematytos“, – viena kitą papildydamos kalbėjo J. Basanavičiaus g. 124 namo gyventojos, prisiminusios, kad prieš keletą mėnesių šalia jų namo, Vytauto parke, buvo rasta nebegyva moteris, o ne taip seniai ir vyras šiame parke buvo padurtas peiliu.

PAPILDYTA

Pagalbą iškvietė praeivis

Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė informavo, kad apie tai, jog žmogui reikalinga pagalba, skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 pranešta sekmadienio rytą, 08.23 val.

,,Skambinęs vyras pranešė, kad parkelyje netoli nuo savo namų pastebėjo gulintį vyrą, kuriam iš burnos bėga kraujas. Pranešėjas buvo sujungtas su Greitosios medicinos pagalbos tarnybos dispečere, kuri toliau klausinėjo apie nukentėjusiojo būklę.

08.54 val. buvo gautas skambutis iš Greitosios medicinos pagalbos tarnybos. Norėta iškviesti policiją, nes buvo neaiškios aplinkybės, kuriomis nukentėjo vyras, kuris tuo metu įvykio vietoje buvo gaivinamas“, – teigia Bendrojo pagalbos centro atstovė.

Smurtinė mirtis neįtariama

Kaip informavo Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai, dėl šio įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Smurtinė mirtis neįtariama. Parko prieigose miręs vyras buvo vyresnio amžiaus (gim. 1963 m.).

,,Kėdainių mugės“, Kauno AVPK ir BPC inf.

„Kėdainių mugės“ inf. ir nuotr.

Panašios naujienos