Sudegė medinio namo antrasis aukštas, sulietas pirmasis. Fakelu buvo tapusi ir šalia augusi eglė.

Sudegė medinio namo mansarda, sulietas pirmasis aukštas. Fakelu buvo tapusi ir šalia augusi eglė.

Penktadienio paryčiais ramią Derliaus gatvelę (esančią Kėdainiuose) sutrikdė ugnies liepsnų šėlsmas ir gaisrinių automobilių švyturėliai. Atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas su mansarda.

„Mūsų namo miegamojo langai yra priešingoje pusėje nei sudegusio namo sklypas. Tačiau paryčiais, apie pusę penkių ryto, iš miegų mane pažadino garsus sproginėjančio šiferio garsas. Iš pradžių pamaniau, kad tai fejerverkai, tačiau priėjęs prie lango pamačiau atviroje liepsnoje paskendusį kaimyno namą. Nieko nedelsdamas suskubau skambinti Bendruoju pagalbos telefonu“, – pirmąsias akimirkas pamačius gaisrą prisiminė kaimynystėje gyvenantis Sergėjus.

Laimei, liepsnų apimtame name tuo metu niekas negyveno – namo šeimininkas sodybą nuomojo, tačiau vos kelios savaitės prieš nelaimę buvę nuomininkai iš namo išsikraustė.

Sudegė medinio namo antrasis aukštas, sulietas pirmasis.

Sudegė medinio namo antrasis aukštas, sulietas pirmasis.

Į įvykį operatyviai sureagavo ir greitai atvyko keturi priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobiliai. Gaisro metu sudegė stogas ir medinės stogo konstrukcijos, vietomis perdegė perdanga, vandeniu sulietas visas pirmasis namo aukštas. Liepsnose skendo ir aukšta, prie pat namų augusi eglė. Laimei, suspėjus laiku sutramdyti liepsnas, jos į kaimyninius sklypus neišplito.

Namo savininkas gyvena Šėtos seniūnijoje. Jis šią, savo tėvų palikimo sodybą aptvarkęs, užkalęs langų skyles. Ką darysiąs su sudegusia sodyba, šeimininkas dar nenusprendęs.

Pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl netvarkingos elektros instaliacijos, padegimo versija atmetama.

Panašios naujienos