„Swedbank“ kviečia Kėdainių gyventojus ir miesto svečius apsilankyti į naują vietą persikėlusiame banko klientų aptarnavimo centre, rašoma pranešime spaudai. Banką ir ištisą parą veikiančią savitarnos erdvę nuo šiol galima rasti adresu Smilgos g. 8A.

„Nors taupydami laiką ir vertindami patogumą vis daugiau klientų reikiamus finansinius klausimus išsprendžia nuotoliniu būdu, banko padaliniai išlieka svarbi klientų aptarnavimo vieta. Todėl rūpinamės, kad į mūsų padalinius užsukę gyventojai jaustųsi jaukiai ir gautų atsakymus į iškilusius klausimus“, – sako Jūratė Gumuliauskienė, „Swedbank“ Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė.

Ji pažymi, kad užsukusių į „Swedbank“ padalinio vidų klientų laukia naujovės – jis tapo erdvesnis, o jo interjeras įrengtas pagal naujausią banko padalinių koncepciją.

„Naujajame padalinyje interjero ir baldų detalėse dominuoja skandinaviškas stilius, natūralios ir tvarios medžiagos, naudojama medžio faktūra, be to, erdvei jaukumo suteikia gyvos gėlės“, − komentuoja J. Gumuliauskienė.

Padalinio Kėdainiuose darbo laikas nesikeičia – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio klientai bus aptarnaujami 9 val. − 17 val., o penktadieniais viena valanda trumpiau iki 16 val. Verta prisiminti, kad norint užsukti į banko padalinį konsultacijos, reikalinga išankstinė registracija internetu arba telefonu.

„Nors savaitgaliais ir švenčių dienomis padalinys nedirba, tačiau klientai čia gali rasti ištisą parą veikiančią savitarnos erdvę. Joje įrengti du universalūs bankomatai, turintys pinigų įnešimo į sąskaitą ir išgryninimo funkcijas, taip pat interneto banko terminalas bei telefonas susisiekti su banko darbuotoju“, − sako J. Gumuliauskienė.

Pasak „Swedbank“ atstovės, padalinyje Kėdainiuose klientus aptarnaus 3 darbuotojai. Centro patalpose dirbs ir kitų padalinių darbuotojai, atliekantys su tiesioginiu klientų aptarnavimu nesusijusias funkcijas.