Savaitgalis Kėdainiuose – itin gausus renginiais. Kėdainiečiai ir miesto svečiai jau ketvirtą savaitgalį šventė Kėdainių miesto jubiliejų. Šio savaitgalio vienas iš svarbiausių akcentų – paskelbtas miesto garbės pilietis. Apdovanojimas skirtas Krakėse gyvenančiam tautodailininkui Vytautui Ulevičiui.

Į šventinius renginius ir veiklas kėdainiečiai buvo kviečiami ateiti jau nuo penktadienio. Nestigo nei pramoginių ir kultūrinių renginių, nei rimtų diskusijų, o šeštadienio dienos finalą vainikavo daug kėdainiečių sudominęs Manto Jankavičiaus, Dainoto Varno, Monique ir Marijono Mikutavičiaus koncertas.

Savaitgalio renginiai vyko skirtingose miesto erdvėse – senamiestyje, M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, evangelikų reformatų, Šv. Jurgio ir Šv. Juozapo bažnyčiose, J. Monkutės-Marks muziejuje ir kitur.

Susipažinti su savo veikla kvietė priešgaisrinės tarnybos ir policijos pareigūnai, Lietuvos kariuomenė, vyko ekskursijos po Kėdainių senamiestį, pažintinis plaukimas vytine „Vėtra“, festivalis „Radviliada“, vaikų ir jaunimo folkloro festivalis ir kitos veiklos.

Miesto šventės akimirkos – Rolano Valionio nuotraukose

Titulinė nuotrauka: Kėdainių miesto garbės pilietis – tautodailininkas V. Ulevičius.