Jei kėdainiečių paklaustume apie merginų ir moterų futbolą, greičiausiai dažnas tik patrauktų pečiais ir pasakytų, kad apie tokį žaidimą nelabai ką gali pasakyti.

Nevėžio“ merginos tauragiškėms nusileido rezultatu 1:3.

„Nevėžio“ futbolo klubas tokią spragą pildo jau porą metų. Prieš kelerius metus suburta merginų komanda šįmet startavo Lietuvos moterų futbolo lygos Pirmojoje lygoje, kuri yra antra pagal pajėgumą šalyje.

Šioje lygoje yra trys divizionai, kuriuose žaidžia po penkias komandas. Kėdainietės papuolė į Vakarų divizioną ir varžosi su tauragiškėmis, klaipėdietėmis, mažeikiškėmis ir Gargždų sportininkėmis.

Namų rungtynės su Tauragės MFK „Nevėžio“ merginoms buvo jau trečiosios šiame debiutiniame sezone. Gaila, tačiau šeimininkėms teko pripažinti viešnių pranašumą rezultatu 1:3 (1:0).

Vienintelį įvartį į tauragiškių vartus Kėdainių komandai įmušė Sandra Abotaitė.

Kol kas „Nevėžio“ merginos dar negali pasigirti pergalėmis: klaipėdietėms pralaimėta rezultatu 2:1, o mažeikiškėms nusileista 5:1. Merginas treniruojantis Evaldas Kugys sakė, kad jo auklėtinės tikrai turi sportinio entuziazmo žaisti ir pergalių dar tikrai bus: „Mūsų komanda labai šauni. Merginos daug dirba, tačiau skaičiuojame dar pačią pradžią. Mums trūksta ir įgūdžių, ir susižaidimo. Svarbiausia – turime noro žaisti ir laimėti.“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.