Liepos 1-ąją baigiasi savivaldybės pasirašyta sutartis su privačiais vežėjais, teikiančiais paslaugas Kėdainių mieste.

Nuo liepos vežėjų paslaugas Kėdainių rajone greičiausiai teiks tik bendrovė „Kėdbusas“.

Nuo liepos vežėjų paslaugas Kėdainių rajone greičiausiai teiks tik bendrovė „Kėdbusas“.

Rajono vadovai planuoja sutarčių nebepratęsti, o visas vežimo paslaugas patikėti bendrovei „Kėdbusas“. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, taip būtų sąžininga, juk iš savivaldybės biudžeto kasmet „Kėdbusui“ skiriamos pakankamai didelės – 150 tūkst. eurų – dotacijos nuostolingų maršrutų dengimui, tad ir pelningiausius miesto maršrutus reikėtų atiduoti šiai bendrovei.
Maršrutiniai taksi iš R. Skorupsko ir V. Šeškevičiaus įmonių Kėdainiuose važiuoja dviem kryptimis: į pagrindines gydymo įstaigas – Pirminės sveikatos priežiūros centrą bei ligoninę ir Profesinio rengimo centrą Šėtos gatvėje.
Bendrovės „Kėdbusas“ vadovų teigimu, logiška būtų pabandyti kurį laiką teikti vežimo paslaugas be privačių vežėjų. „Ne paslaptis, kad privatūs vežėjai nelabai laikosi grafikų ir pravažiuoja prieš „Kėdbuso“ autobusus susirinkdami pagrindinius keleivių srautus. Kai kas bando sakyti, kad maršrutiniais taksi važiuoti pigiau negu autobusais, tačiau tiesa yra tokia, jog autobuso bilietas dešimčia centų brangesnis tik perkant jį pačiame autobuse. Jei bilietus keleiviai nusiperka spaudos kioskuose ar autobusų stoties kasoje, tai jų kainos tokios pačios kaip ir maršrutiniuose taksi – 49 centai. „Kėdbusas“ tikrai būtų pajėgus vežti visus keleivius. Mes esame atlikę keleivių srautų analizę, žinome, kiek ir kada jų važiuoja. Dabar žvalgomės, kaip atnaujinti autobusų parką“, – sakė bendrovės „Kėdbusas“ direktoriaus pavaduotojas Rimgaudas Rimošaitis.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.