Verslininko Gedimino Žiemelio komanda kreipėsi į du LKL klubus dėl jų įsigijimo. Naują Vilniaus krepšinio klubą kurianti bendrovė „Basketball Holding Company“ (BHC) kreipėsi į Kėdainių Nevėžio-Optibet“ ir Prienų „Labas GAS“ komandų atstovus dėl potencialaus klubų įsigijimo.

Pranešime spaudai BHC prezidentas Rimantas Kaukėnas teigia, jog svarstomi įvairūs būdai, kaip naujoji komanda galėtų žengti į sporto rinką. Vasario mėnesio pradžioje BHC kreipėsi į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) su užklausa dėl konkrečių reikalavimų, kuriuos naujoji komanda turėtų atitikti norėdama varžytis LKL.

Vilniaus krepšinio klubo prezidento pareigas eisiantis R. Kaukėnas patikino, jog LKL į BHC užklausą sureagavo labai operatyviai, kas palengvina situacijos analizę ir leidžia žengti tolimesnius žingsnius klubo kūrimo etape. „Prieš keletą savaičių kreipėmės dėl patekimo į lygą sąlygų ir sulaukėme labai operatyvaus atsakymo iš LKL. Džiaugiamės tokiu konstruktyviu bendradarbiavimu ir dialogu, kuris labai palengvina mūsų tiriamąjį darbą dėl būdų, kuriais galėtume varžytis Lietuvos krepšinio lygoje“, – teigė Rimantas Kaukėnas.

„Gavę LKL atsakymą, toliau analizuojame esamą situaciją ir pamažu lipdome galutinį klubo paveikslą. Šiuo metu svarstome įvairius variantus, tačiau tikrai ne paslaptis, jog, kaip krepšinio naujokai, ieškome ir sau finansiškai patraukliausio kelio įžengti į sporto rinką. Todėl šią savaitę kreipėmės į Kėdainių bei Prienų klubų atstovus dėl galimo komandų įsigijimo galimybės ir lauksime jų atsakymo“, – pridūrė R. Kaukėnas.

Kėdainių „Nevėžio” krepšinio klubo pardavimas grėstų Kėdainių komandos LKL’e praradimu. Tikėtina, kad Vilniaus Avia Solutions Group areną valdantį verslininką domina LKL licencijos įsigijimas nuperkant LKL klubą.

Titulinė nuotrauka: Krepšinio klubo „Nevėžis” nuotr.