Vakarykštę šventinę dieną mieste aidėjo specialiųjų tarnybų sirenos. Ugniagesiai skubėjo gesinti degančio automobilio, buvo ir kitų iškvietimų, tačiau ne visais atvejais prireikė pagalbos.

Vasario 16-sios vakarą, 19.44 val. gautas pranešimas, kad J. Basanavičiaus g. dega automobilis, rūksta dūmai, šalia stovi kiti automobiliai ir namai, tad ugniagesiai nedelsdami išvyko į nurodytą vietą.

„Atvažiavus iš automobilio BMW 525 bagažinės veržėsi dūmai. Pneumatinėmis pagalvėmis pakeltas automobilis ir buvo aušinama bagažinė. Atvykus savininkui atidaryta bagažinė, atjungtas akumuliatorius, vandeniu perlietas bagažinės vidus. Apdegė elektros instaliacija ir bagažinės apdaila“, – praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Važiavo gesinti ir… laužo

Prieš vidurdienį, 11.46 val. į Bendrąjį pagalbos centrą pakambinęs žmogus teigė, kad Pelėdnagių sen., Pašilių k. kažkas dega, yra daug dūmų. Išsiaiškinta, kad degė laužas, jis užgesintas.

Pagalbos neprireikė

Tą patį vakarą, apie 20 val. ugniagesių paprašyta atvykti į Pušyno g. Pagalbos prašęs asmuo pranešė, kad nepavyksta priskambinti dėdei, durų jis neatidaro, baimintasi, kad jam gali būti sutrikusi sveikata. Tačiau vos po 5 minučių gautas papildomas pranešimas, kad pagalba nebereikalinga, ugniagesiai atšaukti kelyje.

21.50 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Šėtos g. pro ventiliaciją jaučiamas svilėsių kvapas. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai išžvalgė patalpas, tačiau gaisro požymių neaptiko.

 „Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.