DSCF0294Įgyvendinant Kėdainių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnų Aušros Mickevičienės ir Žilvino Lavrukėno parengtus projektus ,,Erdvės“ ir ,,Sparnai“, lapkričio 21-osios popietę Kėdainių policijos centre vyko renginys, skirtas sveikai gyvensenai propaguoti „Sveikai gyvensiu – sveikas užaugsiu“.

Pareigūnai su susirinkusiais vaikais kalbėjo apie sveikos gyvensenos principus, analizavo maisto piramidę, atliko mini testą ir „skaniąją“ užduotį – užrištomis akimis turėjo ragauti vaisius, daržoves ir pasakyti, kas tai.

Vėliau laukė kiek didesnis išbandymas. Dvi vaikų ir viena pareigūnų komanda dalyvavo viktorinoje „Sveikas pasirinkimas“. Joje galveles turėjo pamiklinti visi, nes klausimai buvo sukti, įdomūs, reikalaujantys ne tik žinių, bet ir išmonės: „Koks vaisius yra populiariausias pasaulyje?“, „Kodėl kairioji širdies pusė yra didesnė nei dešinioji?“, „Kokia sporto šaka dažniausiai vaizduojama kino filmuose?“.

Nugalėtojais tą dieną paskelbti visi, ir kiekvienam teko simboliniai prizai – higienos reikmenys. Juk asmens higiena – vienas iš sveikos gyvensenos principų! DSCF0303

Pareigūnai džiaugėsi, kad vaikai noriai įsitraukė į šią veiklą, buvo išradingi, o jų žinios, įgytos mokyklose, – puikios. „Smagu prasmingai leisti laiką, kai matai, kad vaikams tai įdomu ir naudinga“, – šypsojosi pareigūnai.

 

Kėdainių PK. inf. 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.