„Didžiausia mūsų svajonė , kad vaikai augtų sveiki. Paskutinius metus ligoninių kaip ir išvengėme, bet iki tol tikrai pavargome. Dabar su vyru net pasikalbame, kaip pavyko ištverti visas ligas, verksmus ir rūpesčius. Matyt, sava našta yra įveikiama“, – rūpestingai žvelgdama į jau penkiamečius trynukus sakė mažųjų mama Vanda Šakalienė.

Šakaliai džiaugiasi, kad penktąjį gimtadienį Kajus, Vakarė ir Alanta pasitiko sveiki.

Šakaliai džiaugiasi, kad penktąjį gimtadienį Kajus, Vakarė ir Alanta pasitiko sveiki.

Trigubas džiaugsmas ir tokie pat malonūs rūpesčiai kėdainiečių Šakalių šeimą, auginusią trejų metų dukrą Godą, užgriuvo prieš penkerius metus baigiantis metams – gruodžio pirmąją į pasaulį sėkmingai atėjo sveika mažylių trijulė: Alanta, Vakarė ir Kajus.

Džiaugiasi ramiomis naktimis
Vaikučiai po Cezario operacijos Kauno klinikose gimė mamos įsčiose išnešioti 36 savaites. Visi vaikai sveiki ir stiprūs. Abiejų dukryčių ūgis buvo po 46 centimetrus, sūnus gimė centimetru ilgesnis, o svoriai visų buvo skirtingi: Vakarė svėrė 2 kilogramus 280 gramų, Kajus – 2 kg 130 gramų, o mažiausioji Alanta – 2 kg 80 gramų.
Penktajį gimtadienį mažieji Šakaliukai pasitiko gerokai ūgtelėję: Alantos ir Vakarės ūgis prieš tris mėnesius siekė po 116 centimetrų, o svėrė mergaitės po 19 kilogramų. Kajus, kaip tikras vyrukas, užaugo iki 120 centimetrų ir sveria 24 kilogramus.
„Dabar jau bent naktimis išsimiegame. O iki dvejų metų beveik nebuvo naktų, kad išmiegotume ramiai bent kartą. Vargome su dantukų dygimu, buvo visokių ligų. Dabar tik su alergijomis kamuojamės. Reikia labai stebėti maistą, kad nekiltų bėdų“, – sakė trynukų mama.

Trynukų sesutė Goda jau aštuonerių ir lanko antrą klasę.

Trynukų sesutė Goda jau aštuonerių ir lanko antrą klasę.

Mergaitėms – šokiai, berniukui – dailė
Pastaruoju metu trynukai tėvus džiugina ne tik sveikata, bet ir drąsa, smalsumu, pasiekimais. Vaikų mama džiaugiasi, kad jie pritapo darželyje, kurį pradėjo lankyti dar neturėdami nė dvejų metukų. „Mergaitėms patinka šokiai, o Kajus lanko dailės būrelį. Vaikai noriai mokosi skaičiuoti ir pažinti raideles. Visi vaikai labai rūpinasi vienas kitu. Net kai vyresnė sesė išeina į mokyklą, jie nuolat vaikšto ir klausia, kur Goda. Tačiau tokiame būryje vaikų būna visko – ir pykčių, ir barnių, ir vaikiškų muštynių. Vaikus mokome gyventi taikiai, tačiau pasitaiko ir ašarų“, – sakė vaikučių tėtis Romas Šakalys.

Mažųjų Šakaliukų gimtadienio nepamiršo ir rajono meras Saulius Grinkevičius. Jis per socialinius darbuotojus vaikų tėvams perdavė linkėjimų, o mažiesiems – dovanų.

Mažųjų Šakaliukų gimtadienio nepamiršo ir rajono meras Saulius Grinkevičius. Jis per socialinius darbuotojus vaikų tėvams perdavė linkėjimų, o mažiesiems – dovanų.

Svajoja apie erdvesnius namus
Šakaliai džiaugiasi ne tik paaugusiais vaikais, bet ir tuo, kad pagaliau abu turi darbus ir pamažu sprendžia užgriuvusius rūpesčius.
„Labai smagu, kad galime išeiti į darbą, dirbti ir užsidirbti. Baigiame išsimokėti skolas. Nedrąsiai pradedame svajoti, kad gerai būtų įsikurti kokiame nedideliame namuke. Galbūt jame gyventi būtų ne tik erdviau, bet ir taupiau. Dabar vos telpame dviejų kambarių bute. Vaikai auga, jiems reikės daugiau vietos“, – svajonėmis dalijosi V. Šakalienė.
Šakaliai nuoširdžiai dėkingi visiems, kas padėjo su vaikais žengti pirmuosius žingsnius. „Pamatėme, kad aplinkui yra daug gerų žmonių. Mums iki šiol padeda artimieji, ne kartą paramos sulaukėme iš bendrovių „Daumantai LT“ ir „Lifosa“. Smagu, kad vaikų gimtadienio nepamiršo ir rajono meras Saulius Grinkevičius. Jis ne kartą mus gelbėjo, kai buvome pakliuvę į sunkią padėtį. Ačiū visiems, kad supranta, jog trigubas džiaugsmas, tai ir trigubi rūpesčiai“, – sakė mažųjų mama.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.