Kėdainiai
PradžiaSportasKėdainių sporto centro lengvaatlečiai - pirmi Lietuvoje ir atstovaus šaliai tarptautinėse arenose

Kėdainių sporto centro lengvaatlečiai – pirmi Lietuvoje ir atstovaus šaliai tarptautinėse arenose

-

Liepos 12-13 dienomis Alytuje Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionate kėdainiečiai bėgikai triumfavo 100, 200 ir 400 metrų bei 110 m barjerinio bėgimo rungtyse. Kėdainių sporto centras rajonų sporto ugdymo įstaigų tarpe iškovojo 1 vietą.

Lietuvos čempiono titulą 100 m (10,48 sek.) ir 200 m (21.28 sek.) sprinto rungtyse iškovojo Adas Dambrauskas.

400 m bėgime greičiausias buvo Matas Janarauskas (48,44 sek.).

Gediminas Kulpavičius 110 b/b finaliniame bėgime iškovojo 1 vietą ir įvykdė Pasaulio U20 čempionato normatyvą -14,17 sek.

Sportininkus treniruoja Neringa Daugėlienė (KSC).

Trenerės Rasos Sakalauskienės auklėtinė Miglė Matuolytė rutulio stūmimo rungtyje iškovojo 2 vietą, lyderei nusileidusi tik 3 cm (11.78 m).

Liepos 22 dieną Valmieroje (Latvija) vyksiančiame Baltijos šalių jaunimo čempionate Lietuvos rinktinei atstovaus 5 Kėdainių sporto centro lengvaatlečiai: Adas Dambrauskas, Gediminas Kulpavičius, Matas Janarauskas, Miglė Matuolytė ir Ugnė Dirsytė.

Rugpjūčio 26 -31 dienomis Pasaulio jaunimo čempionate Limoje (Peru) startuos Adas Dambrauskas ir Gediminas Kulpavičius.