Kėdainių sporto centro (KSC) vyrų krepšinio komanda, rungtyniaujanti Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse, savaitgalį patyrė pralaimėjimą Tauragėje ir išplėšė svarbią pergalę namuose iš lygos lyderių. Kėdainiečiai išlieka 3-ioje turnyro lentelės vietoje.

Paskutinių minučių drama Tauragėje

Vienos įdomiausių penktadienio rungtynių įvyko Tauragėje, kur susitiko šeimininkai – „Tauragės“ (7-5) ir Kėdainių sporto centro (8-5) krepšininkai. Rungtynes 85:80 (24:25, 18:21, 27:22, 16:12) laimėjo tauragiškiai.

Pirmajame kėlinyje vyko rezultatyvi ir lygi kova, po kurios minimaliu skirtumu priekyje buvo vos septyniais krepšininkais šiose rungtynėse besivertęs Kėdainių sporto centro klubas (25:24).

Antrajame ketvirtyje svečiai iš Kėdainių išliko priekyje ir kiek padidino savo nedidelį pranašumą (46:42).

Po pertraukos pranašumą į savo rankas bandė perimti šeimininkai, kuriems pavyko persverti rezultatą savo naudai (69:68).

Likus minutei iki rungtynių pabaigos, Kėdainių atstovas Laurynas Bimba dvitaškiu sumažino tauragiškių pranašumą iki 3 taškų (83:80). Apsigynę kėdainiečiai turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau tolimas Roko Ūzo metimas buvo netaiklus, o baudos metimus sumetęs tauragiškių krepšininkas Martynas Linkevičius įtvirtino nelengvą šeimininkų pergalę.

Kėdainiečių gretose dominuojantį pasirodymą šiose rungtynėse surengė Laurynas Bimba. Vidurio puolėjas pelnė 32 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko net 46 naudingumo balus.

Triumfas prieš lyderius Kėdainiuose

Po penktadienį patirtos nesėkmės Tauragėje , Kėdainių sporto centras (9-5) atsitiesė su kaupu. Gedimino Butkaus auklėtiniai namuose 73:67 (18:21, 17:19, 10:12, 28:15) patiesė Kauno raj. „Omega-Tauras“ krepšininkus (11-3).

„Rungtynės buvo sunkios tiek fiziškai, tiek emociškai, kadangi vis dar tenka žaisti nepilna sudėtimi”, – pripažįsta kėdainiečiai.

Rungtynių kontrolė tris rungtynių ketvirčius priklausė svečiams iš Kauno rajono. Nedideliais skirtumais visus tris kėlinius laimėję svečiai įgijo 7 taškų pranašumą (52:45).

Vis dėlto, rungtynių eiga pasikeitė lemiamame ketvirtyje. Roko Ūzo vedami kėdainiečiai sužaidė nuostabų kėlinį, kurį laimėjo rezultatu 28:15 bei sugebėjo parblokšti čempionato lyderius.

Likus 1:21 min. iki rungtynių pabaigos, rezultatas dar buvo lygus (67:67). Per likusį laiką svečiai nepelnė nė taško, o kėdainiečiams pergalę atnešė taiklus R. Ūzo dvitaškis, likus 17 sekundžių iki rungtynių pabaigos (71:67).

Kitoje atakoje „Omega-Tauras“ suklydo, o Laurynas Bimba baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę.

Kėdainiečių gretose spindėjo R. Ūzas, užfiksavęs galingą dvigubą dublį. 35-erių puolėjas pelnė 26 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 39 naudingumo balus.

Arminas Kelmelis pelnė 16 taškų, Laurynas Bimba pridėjo 12.

Kitas RKL A diviziono rungtynes KSC žais gruodžio 22 d., penktadienį, Kėdainiuose su Kauno „Žalgiriu-3” (6-5). Rungtynių pradžia Vilainių sporto salėje 19 val.

(KK Kėdainių sporto centras nuotr. / fotografas Almantas Karpavičius)