„Žengtas dar vienas sporto centro žingsnis kokybiško ir efektyvaus rajono sportininkų rengimo link“, – skelbia Kėdainių sporto centras.

Kėdainių sporto centro bazėse Vilainiuose atnaujintos ir įrengtos dvi kovinių sporto šakų sporto salės. Vienoje iš jų treniruosis dziudo sporto šakos sportininkai, kitoje – boksininkai.

Trečiadienį atidarymo renginyje dalyvavo Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga, viceprezidentas Vilius Bobinas ir generalinis sekretorius Donatas Mačianskas, rajono meras Valentinas Tamulis ir vicemeras Paulius Aukštikalnis, kėdainiečiai dziudo ir bokso treneriai Bronius Šimokaitis, Indrius Bolisas, Rimantas Pakštaitis.

Salių atidarymo šventiniame renginyje svečiai stebėjo jaunųjų dziudo sportininkų pirmąją kovą naujose patalpose bei svečiams buvo pasiūlyta išmėginti savo jėgas bokso salėje prieš patyrusį bokso trenerį Paulius Zujevą.

Dviejų salių atnaujinimas sporto centrui kainavo apie 15 tūkstančių eurų. Lietuvos bokso federacija bokso salei padovanojo įrangos.

Tobulindamas infrastruktūrą sporto centras galės priimti daugiau norinčių sportuoti, o treneriai ir sportininkai galės dar efektyviau ir kokybiškiau pasiruošti startams šalies ir tarptautinėse arenose.

Šaltinis ir nuotr.: Kėdainių SC