Dvejus metus Kėdainių miesto seniūnija gyveno su laikinu šeimininku. Šią savaitę pagaliau paaiškėjo, kas tapo naujuoju miesto seniūnu. Konkursą šioms pareigoms užimti laimėjo beveik devyniolika metų Pelėdnagių seniūnijai vadovavęs Valentinas Tamulis.

V. Tamulis užims Kėdainių miesto seniūno pareigas.

V. Tamulis užims Kėdainių miesto seniūno pareigas.

Iš viso į Kėdainių miesto seniūno postą pretendavo keturi kandidatai, tačiau į pokalbį atvyko trys.

Naujuoju Kėdainių miesto seniūnu tapęs V. Tamulis sakė, kad pirmiausia kalbėsis su įmonių, prižiūrinčių Kėdainiuose tvarką, vadovais: „Labai noriu pakalbėti su miesto tvarkdariais, paraginti juos kuo atsakingiau žiūrėti į darbą. Taip pat kalbėsime su atliekų tvarkytojais. Be to, bus labai griežtai įspėjami neprižiūrėtų sklypų šeimininkai. Neleisime darkyti miesto veido. Noriu, kad Kėdainiai būtų gražus, jaukus ir saugus miestas.“

About The Author

Related Posts

11 komentarų

 1. gfrd

  Koks cia meras, jei net keliu negali sutvarkyt Kėdainių rajone. Pries rinkimus visi geruciai

  Atsakyti
 2. Marija

  Vaje, paliko tokius išpuoselėtus Pelėdnagius. Bet gerai. Dabar Kėdainiai tikrai tik gražės. Sėkmės jums, gerb. p. Valentinai.

  Atsakyti
 3. Romas

  Meras lojaliausia Naujokienės seniūną arčiau savęs pasiėmė… 🙂

  Atsakyti
 4. Audrius

  Kažkodėl lietuviai visada labai nepatenkinti esama situacija. Kokia ji bebūtų. Noriu seniūnui palinkėti kantrybės ir sėkmės įgyvendinant savo idėjas. O visus piktus komentatorius kviečiu parodyti ne tik savo raštingumo galimybes, bet ir sudalyvauti šeštadienį vyksiančioje akcijoje „Darom“ bei darbais, o ne žodžiais prisidėti prie visuotinės talkos švarinant savo kraštą.

  Atsakyti
 5. Kėdainiškė to GFRD

  Aha, prie ankstesnių ilgamečių merų tie rajono keliai taip idealiai buvo „sutvarkyti“. Tai labai norėjosi prikibti prie mero, ar ne? Bet išėjo kvailai.

  Atsakyti
 6. renata

  žmonėms burnų neužkimši,susimąstykit prie kapo duobės,kad žmogų žodis užmuša greičiau nei koks ginklas.Ar niekas neslegia kai kurių veikėjų sąžinės?

  Atsakyti
 7. Pelednagiete

  Labai, labai gaila, kad paliko Pelednagius! Tokiu seniunu iki gerbiamo V. Tamulio nebuvo ir vargu ar kada nors bus! Ir kodel taip? Kaip tik zmogus sutvarko, isgrazina kazkoki zemes kampeli, pamilsta ji zmones ir jis juos- butina ji is cia perkelti kitur? Jis pelednagieciams ilgai bus savas! Tai musu seniunas! Nesitikejome, kad kada nors jis mus paliks. Aisku, suprantu ne savo valia jis dirbs Kedainiams, nera Kedainiuose tokio zmogaus, kuris prilygtu musu seniunui! Del to ir atemete ji is musu. Sekmes Jums gerbiamas Valentinai! Su didziule pagarba Jums, linkiu sekmes grazinant Kedainius ir aciu uz ta grozi, kuri sukurete Pelednagiuose!

  Atsakyti
 8. Rita

  taigi ne į kartuves jis vedamas,o dirbs seniūnijos klerku kaip ir dirbo,tik kitoj teritorijoj.Ir kitos seniūnjos gerai tvarkomos,nereikia čia jau taip sureikšminti.O socialinis darbas buvo apleistas,tiesiog gėda buvo už Kėdainius,kai rodė jį per tv.Ir kaipgi jo žmona dirbo šį darbą?Gerai?Seniūno darbas ne vien gėlytės ir pelėdos.Saviečių tragedija rodo,kad jis prastai valdė socialinę sritį,prastai bendradarbiavo su kitom institucijom.Dėl moralinio aspekto jam kažin ar tiko dalyvauti konkurse,bet gal jis tokių niuansų nesuvokia.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.