Tradiciškai trečiąjį gegužės šeštadienį muzikantai skuba į gatves, kur įsilieja į Gatvės muzikos dienos šventę.

Kėdainiečiai taip pat neabejingi šiai, nuo 2007 metų vykstančiai, gatvės muzikantų šventei.

Pirmoji Gatvės muzikos diena 2007 metais Andriaus Mamontovo iniciatyva startavo Vilniuje. Vėliau graži idėja išplito ir į kitus miestus. Kėdainiečiai aktyviau ar kiek pasyviau į Gatvės muzikos renginius įsijungia kasmet.

Šįmet šioje muzikos šventėje netrūko nei muzikantų, nei klausytojų.

„Tik pažiūrėkit, kaip gražu. Mūsų miestas šurmuliuoja. Štai ko žmonėms reikia: gerų iniciatyvų ir palaikymo“, – šypsojosi į gatvės muzikos dieną su anūkais atėjusi kėdainietė Elvyra.

Kėdainiuose gatvės muzikantai šurmuliavo senamiestyje: vieni kitus keitė Didžiojoje gatvėje. Čia skambėjo ir liaudiška muzika, ir džiazo improvizacijos, netrūko ir jaunųjų šokėjų pasirodymų. Džiazo gatvėje, kaip ir dera, skambėjo lengvas džiazas, primindamas, kad Kėdainiai turi unikalią gatvę ir vasarą visus džiazo mylėtojus sukviečiantį džiazo festivalį. Bibliotekos kiemelyje klausytojų laukė dainuojamosios poezijos mylėtojai.

Na, o didžiausia muzikinė dovana kėdainiečių laukia vakare. 20 valandą Didžiojoje gatvėje pasirodymą pažadėjo surengti muzikinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.