Savaitgalį Vilniuje įvykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate Kėdainiu sporto centro komanda rajonų grupėje (tarp 30 rajonų) užėmė 1 vietą.

Pirmą varžybų dieną čempionų titulus iškovojo Matas Janarauskas 400 m įveikęs per 50,30 sek. ir Gediminas Kulpavičius 110 m barjeriniame bėgime nubėgęs per 14.76 sek. Abu vaikinus treniruoja Neringa Daugėlienė.

Ant pakylos trenerė N. Daugėlienė su M. Janarausku (kairėje) ir G. Kulpavičius. (Kėdainių SC nuotr.)

Čempione tapo ir šuolio į aukštį rungtyje 170 cm aukštyje kartelę peršokusi Viltė Stašaitytė. Treneris Vladas Kiaulakis.

10 000 m sportinio ėjimo rungties vicečempionu tapo Ugnius Antanavičius (58:36,39 min.). Treneris Robertas Kaselis.

Ir antrą varžybų dieną 200 m bėgime dominavo trenerės N. Daugėlienės auklėtiniai. Matas Janarauskas, iškovojęs 2-ą vietą (22.79 sek.), o Arnas Dijokas – užėmęs 3-čią (23.63 sek.).

800 m bėgime trenerės Zitos Peleckienės auklėtinė Ugnė Dirsytė finišavo trečioje pozicijoje (2:23,14 sek.).

Šaltinis ir nuotr.: Kėdainių SC