Savaitgalį Kaune ir Klaipėdoje įvyko tarptautiniai dziudo turnyrai, kuriuose dalyvavo 22 Kėdainių sporto centro sportininkai.

Turnyre ,,Kaunas OPEN 2022” dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos, Norvegijos, Belgijos, Vokietijos, Čekijos, Slovėnijos, Liuksemburgo, Izraelio ir Lietuvos.

Šiame turnyre Kėdainiams atstovavo 4 sportininkai.

U15 amžiaus grupėje vicečempionais tapo Danielius Bolisas ir Airūna Keršytė. Trečiąją vietą iškovojo Ieva Brazinskaitė.

Atvirajame Klaipėdos čempionate be Lietuvos dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Ukrainos.

Kėdainiams atstovavo 22 sportininkai.

U10 amžiaus grupėje Elija Ivanauskaitė užėmė 2-ą,  Tajus Sidorovas – 3-ią vetą..

U12 čempionais tapo Domantas Navickas ir Tadas Zubavičius. Emilis Siutilas ir Vytenis Adomaitis iškovojo sidabrą, o Aronas Majauskas – bronzą.

U14 Adas Sakalauskas ir Gvidas Minskas užėmė antrąsias vietas, Dominykas Sviderskas ir