Labdaringa veikla garsėjanti asociacija ,,Kėdainių samariečiai“ paskelbė dar vieną akciją, kuria tikisi suvirpinti žmonių širdis ir taip padėti dvejų su puse metukų Jonukui, kuris dėl sveikatos sutrikimų negali vaikščioti.

,,Jeigu kas paklaustų Dievo, ko dažniausiai jo prašo žmonės? Manome, kad atsakymas būtų – VAIKŲ SVEIKATA.

Kartais maldų nepakanka. Kartais reikia visų žmonių pagalbos. Visų MŪSŲ pagalbos, kad apkabinę SAVO sveiką vaiką, širdyje pajustume drugelio virptelėjimą – aš prisidėjau, kad ir kito žmogaus vaikas būtų sveikas.

Kėdainių samariečiai ne kartą sujungė visus bendriems tikslams ir geriems darbams. Kėdainių samariečiai ir Ukrainos moterys, gyvenančios Kėdainiuose, kviečia Jus padėti mažajam Jonukui pasveikti. Ukrainietės jau gamina tradicinius virtinukus (,,varenikus“) ir kviečia visus jų įsigyti. Mes jų neparduodame – tai bus mūsų padėka už kiekvieno Jūsų auką Jonuko gydymui.

Aukos renkamos mažojo Jonuko gydymui.

Laukiame Jūsų samariečių būstinėje (Senoji g. 4) nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 13 iki 17 valandos.

Jūs aukojate Jonukui – mes atsidėkojame virtinukais. Lai Jūsų vakarienė būna skalsi, o širdis dosni“, – socialiniame tinkle rašo samariečiai.

Gamins šimtus virtinių

,,Iš ankstesnių akcijų žinome, kad per dieną galime pagaminti po 500 virtinukų. Jie yra su bulvių įdaru, tokie gaminami pagal ukrainiečių tradicijas. Šių tradicinių virtinių tikrai nepritrūksime, ukrainietės moterys jų pagamins tiek, kiek reikia.

Paramos Jonukui akcijas jau rengė ,,Caritas“, po to LIONS moterų klubas, dabar estafetę perimame mes. Akcija prasideda nuo birželio 19 dienos“, – sako samariečių draugijos pirmininkė Sonata Patkauskaitė, kviesdama kraštiečius apsilankyti samariečių būstinėje kiekvieną darbo dieną (13–17 val.).

Jonuko gydymui skirtas lėšas taip pat galite pervesti tiesiai į sąskaitą:

JONO URBIEČIO LABDAROS IR PARAMOS FONDUI LT747300010177432579, AB Swedbank.

(L. Pranckevičiūtės ir Kėdainių samariečių facebook nuotr.