20 metų – tokį jubiliejų pasitiko ši visuomeninė organizacija. Tiesa, dvidešimtmetis atnešė ir tam tikrų permainų – klubas pakeitė ne tik pavadinimą, bet ir pirmininką – nuo šiol organizacijai vadovauja jauna ir entuziastinga rusų kalbos pedagogė Vilija Maksimec. 

Dvidešimtmetį pasitikęs Kėdainių rusų kultūros centras „Susitikimai“ turi naują vadovę – rusų kalbos mokytoją V. Maksimec.

Dvidešimtmetį pasitikęs Kėdainių rusų kultūros centras „Susitikimai“ turi naują vadovę – rusų kalbos mokytoją V. Maksimec.

„Mūsų bendruomenė pasitiko dvidešimties metų jubiliejų – prieš tiek metų įvyko pirmasis mūsų renginys. Na, o šiais metais klubo jubiliejus sutapo su stačiatikių švenčiamomis Šv. Kalėdomis. Per Kalėdas susitinka giminės, draugai, artimieji, susitinka ir mūsų organizacijos kolektyvo nariai, susigyvenę kaip šeima. Aš labai patenkinta, kad per visus dvidešimt metų buvo padaryta daug visokių darbų, įvykdyta projektų, suorganizuota koncertų, konferencijų, atidengta paminklinė lenta Piotrui Stolypinui. Intensyviai lankėme ir lankome savo draugus Vilniuje, Šiauliuose, Mažeikiuose“, – sakė visus 20 metų organizacijai vadovavusi Jevgenija Šlikienė.
Ji ypač dėkinga ne tik nuolatiniams rėmėjams – Kėdainių rajono savivaldybei, akcinei bendrovei „Lifosa“, Rusijos ambasadai Lietuvoje. Kartu moteris išreiškė padėką ir visiems kraštiečiams, kartu buvusiems ir palaikiusiems organizacijos veiklą. Šiai dienai joje yra 30 narių.
Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, Daugiakultūriame centre vyko organizacijos narių bei Kėdainių bendruomenės susitikimas. Jame savo koncertinę programą dovanojo tenoras Virgilijus Noreika, baritonas Dainius Pušnys, akompanavo Vytautas Lukočius, renginį vedė Viktoras Gerulaitis.
Pasak naujosios organizacijos vadovės V. Maksimec, „Susitikimai“ kiek pakeitė savo pavadinimą – nuo šiol klubas vadinsis Kėdainių rusų kultūros centru.
„Praėjusiais metais prie mūsų prisijungė rusų šeštadieninė-sekmadieninė mokyklėlė. Į ją eina ne tik rusų tėvelių vaikučiai, bet ir mažieji lietuvaičiai. Džiugu, kad kai kurie mažieji mokyklėlės mokiniai jau skaito rusiškai“, – sakė V. Maksimec.
„Dėkojame kėdainiečiams, kad jie mus priima. Turime daug draugų, kuriems tariame ačiū už draugystę. Klubas gyvavo 20 metų, tad tikiuosi, kad tiek pat ir dar daugiau gyvuos ir centras „Susitikimai“, – sakė centro vadovė, taip pat dirbanti „Atžalyno“ gimnazijoje rusų kalbos mokytoja.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.