jaunimasKėdainių rajono jaunimą pasiekė gera žinia – Kėdainių rajono savivaldybė pateko tarp dešimt savivaldybių, kurios dalyvaus projekte „Pažink gamybą kitaip“.

Projekto vykdytojai Kėdainių rajono jaunus žmones (16−29 m.) jau balandžio 16 d. 9.00 val. kviečia susitikti Daugiakultūriame centre (Senosios Rinkos a. 12, Kėdainiai) ir visiems kartu apsilankyti dviejose rajono įmonėse.

 

 

 

Renginio programa:

9.00–9.15 val. Dalyvių registracija. Susipažinimas.

9:15–9:30 val. Projekto „Pažink gamybą kitaip“ pristatymas. Dienos planų pristatymas.

10:00–12:00 val. Išvyka į UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ (Šingalių k., Josvainių sen., Kėdainių r.)

12:30–13:30 val. Pietūs.

14:00–16:00 val. Išvyka į UAB „Laumetris“ (Technikos g. 4, Keleriškių k., Kėdainių r.)

16:00–17:00 val. Dienos aptarimas. Daugiakultūris centras (Senosios Rinkos a. 12, Kėdainiai)

Į renginį prašome registruotis iki balandžio 15 d. el. p. audrone.stadalnykiene@kedainiai.lt arba tel. 8 680 91465.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą „Integruotos jaunimo politikos plėtra“, finansuojamą Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis, kurio tikslas – stiprinti valstybinį ir nevyriausybinį sektorių, dirbantį su jaunimu, kurti, skatinti ir stiprinti bendradarbiavimo tarp nevyriausybinių sektorių formas. Viena iš minėto projekto veiklų yra novatoriškas, inovatyvus, skatinantis jaunimo verslumą projektas „Pažink gamybą kitaip“.

Projektas „Pažink gamybą kitaip“ – tai projektas, kurio metu dešimtyje Lietuvos savivaldybių vyks susitikimai su vietos verslininkais, savivaldybių darbuotojais, bus gilinamasi į vietos probleminius klausimus, tokius kaip: kodėl sunku pasirinkti profesiją, jaunimo nedarbas, specialistų kompetencijų trūkumas ir panašiai. Projekto metu jaunimas bus supažindinamas su verslo kūrimu, pradedant idėja, baigiant partnerių paieškomis ir reikalingų dokumentų bei investicinio krepšelio sudarymu.

Projektą sudarys II etapai:

  • Pirmame etape 30 jaunų žmonių grupė dalyvaus išvykose į įmones, kuriose galės išbandyti veiklas, sudalyvauti įmonės gamybos grandyse, užduoti klausimus. Antroje dienos pusėje turės progą susipažinti su investicinio krepšelio sudarymu, partnerių paieškomis ir pan.
  • Antrame etape vyks diskusijos su vietos verslininkų asociacijų nariais, savivaldybių atstovais ir projekte dalyvavusiais jaunuoliais tam, kad būtų išaiškintos priežastys, trukdančios jaunam žmogui įsilieti į rinką versle.

Kviečiame Kėdainių rajono jaunimą dalyvauti projekte!

Audronė Stadalnykienė, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė)