Vakar, spalio 15-osios vakarą, apie 19.50 val. Kėdainių r., kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva 60-ame km., susidūrus dviem transporto priemonėms, žuvo vyras (g. 1977 m.).

Pirminiais duomenimis, jo vairuojamas automobilis „Nissan Interstar“, sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su tiesiai važiavusiu vilkiku „DAF“ su puspriekabe, vairuojamu vyro (g. 1965 m.).

Po įvykio, vilkikas ,,DAF“, vežęs medžio drožlių plokštes, apvirto ir užtvėrė kelią, o ,,Nissan Interstar“ nulėkė nuo kelio, jo vairuotojas buvo prispaustas. Jį iš metalo gniaužtų, panaudodami hidraulinę gelbėjimo įrangą, vadavo ugniagesiai gelbėtojai. Deja, medikai vyrui nebegalėjo padėti. Konstatuota jo mirtis.

Vilkiko vairuotojas prispaustas nebuvo.

Abiejų transporto priemonių pašalinimu iš įvykio vietos pasirūpino policijos pareigūnai.

Dėl šios skaudžios eismo nelaimės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Du vaikai liko be tėvo

Paaiškėjo, kad šioje avarijoje žuvo Kėdainių rajono gyventojas. Pasak Gudžiūnų seniūnijos seniūno Vidmanto Cechanavičiaus, 44-erių metų gudžiūniškis, padedamas tėvo, pats augino du savo vaikus. Abu jie yra moksleiviai.

„Nuoširdžiai užjaučiame žuvusiojo artimuosius dėl netekties. Stengsimės, kiek įmanoma, padėti šiai šeimai. Vienų bėdoje tikrai nepaliksime“, – sakė seniūnas.

Tokios nelaimės sukrėsta Gudžiūnų bendruomenė irgi žada paremti žuvusiojo šeimą. Tuo tikslu yra renkamos aukos. Visi, kas galite, kviečiami prisidėti prie pagalbos dviems be tėvo likusiems vaikams ir juos prižiūrinčiam seneliui.

Kėdainių pagalbos šeimai centro vadovė Sandra Sagatienė mus informavo, kad nepilnamečiam žuvusiojo sūnui buvo pasiūlyta psichologų pagalba. Jei reikės, žuvusiojo šeimai bus teikiamos ir kitos paslaugos. Tikimasi, kad nepilnametis vaikas, kaip ir jo pilnametė sesuo, ir toliau galės gyventi su savo seneliu. Mama nuo vaikų auginimo jau seniai yra nusišalinusi.

Dabar šeimai reikia ramybės, stiprybės ir, žinoma, laiko, kuris užgydytų netekties skausmą.

,,Kėdainių mugės“, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informacija