Nežinia, ką nuo vakar šventė gyventojai, bet keturi iš jų, padauginę alkoholio ir sėdę prie vairo, įkliuvo policijos pareigūnams. Vienas jų pripūtė beveik 3 promiles.

Pirmas girtas asmuo prie vairo pričiuptas Šėtos mstl. sekmadienį, perpiet. Nors diena buvo tik įpusėjus, 1973 m. gimęs vyras jau buvo kaip reikiant įkaušęs, tačiau tai jam nesutrukdė vairuoti automobilį „VW Passat“. Patikrinus vairuotojo blaivumą alkotesteriu, šis parodė sunkų girtumą – 2,98 prom.

Apie 17.00 val. Kėdainių r., Pelėdnagių k., automobilį BMW vairavo neblaivi moteris (gim. 1983 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,13 prom.

Vidutinis girtumas nustatytas ir kitiems dviem vairuotojams. Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 21.00 val. Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus (1,88 prom.) vyras (gim. 1952 m.), o naktį, apie 01.20 val. Kėdainių r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, sustabdytas automobilis „Opel Astra“. Jį vairavęs asmuo (gim. 1975 m.) pripūtė 1,76 prom.

Visiems šiems asmenims gresia baudžiamoji atsakomybė. Jiems teks keliauti į teismą ir išklausyti, kokią bausmę jiems skirs teisėjas.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos