Antradienį 14.24 val. gautas pranešimas apie eismo įvykį Vilainių seniūnijoje. Pranešama, kad vienas žmogus žuvo, yra sužeistų.

Avarija įvyko kelyje A8, ties nusukimu į 229 kelią, susidūrus keleiviniam autobusui ir automobiliui „VW Golf“. Įvykio metu buvo kliudytas ir vilkikas „Scania“.

„Kaip tik važiavau iš Šėtos link Kėdainių ir patekau į šią spūstį. Avarija baisi“, – socialiniame tinkle rašė kėdainietė Daiva.

Pirminiais duomenimis, susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis. Lengvajame automobilyje buvęs žmogus žuvo, tačiau ar jis vairuotojas, ar keleivis – nežinia. Liudininkų teigimu, vienas žmogus iš įvykio vietos pasišalino. Žuvusį žmogų iš transporto priemonės vadavo ugniagesiai-gelbėtojai. Jo asmenybė nustatinėjama.

Du bendrovės „Kautra“ autobusu važiavę keleiviai sužeisti. Į gydymo įstaigą pristatytas autobuso vairuotojas. Kokiomis aplinkybėmis įvyko nelaimė, nepranešama.

Pasirūpinta kitu autobusu keleiviams.

Įvykio vietoje dirba gelbėjimo tarnybos.

Papildyta 16.19 val. Pirminiais policijos duomenimis, autobuse be vairuotojo buvo 8 keleiviai, juos medikai apžiūrėjo vietoje. Į gydymo įstaigą pristatytas autobuso vairuotojas, kiti keleiviai apžiūrimi.

Kauno apskr. VPK  ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kėdainių PGT nuotr.

Skaitytojo nuotr.