Nuo rugsėjo 1-osios prie VšĮ Kėdainių PSPC Šeimos gydymo skyriaus šeimos gydytojų komandos prisijungė nauja šeimos gydytoja Gabrielė Smailė.

Šeimos gydytoja G. Smailė, komandoje dirbanti su bendrosios praktikos slaugytoja Angele Plančiūnaite, atėjo į jau suformuotą a. a. šeimos gydytojos Daivos Linos Lesevičienės apylinkę.

G. Smailės gilinimosi sritis – širdies kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, prevencinės programos. Šeimos gydytoja laukianti pacientų, atvykstančių pasitikrinti profilaktiškai. G. Smailė kviečia savo apylinkės pacientus atvykti susipažinti su naująją gydytoja ir pasikonsultuoti dėl lėtinių ligų.

Iš Panevėžio kilusi G. Smailė šių metų birželį baigė LSMU, kur įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją. Rezidentūros studijų metais porą mėnesių ji dirbo Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre ir Josvainių ambulatorijoje. Medicinos gydytoja yra dirbusi vienoje Panevėžio privačioje klinikoje.

Pasak G. Smailės, šeimos mediciną pasirinkusi todėl, nes ji nenorėjo būti siauros specializacijos gydytoja – jai įdomiau pacientams teikti visapusišką pirminę sveikatos priežiūrą.

Gydytoja vertinanti bendravimą su pacientais, yra rūpestinga, jos tikslas – orientuotas pacientas, kad jis visada žinotų, kodėl jam reikia gerti vaistus, sudėlioti planą ir paaiškinti galimybes, ko jis gali tikėtis iš vieno ar kito gydymosi etapo.

Pirmosiomis darbo savaitėmis šeimos gydytojos G. Smailės pacientai buvo sergantys lėtinėmis ligomis, kurias reikia sekti ir prižiūrėti, bei susirgę ūmiai, atsiradus naujoms ligoms ar net prisiminus, kad prieš metus skaudėjo ranką. Ji mano, kad po mėnesio kito, gali būti kita sergančiųjų banga.

Nors gydytoja gyvena Kaune, bet Kėdainiai ją žavi kaip patogus ir gražus vidurio Lietuvos miestas.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

Viršelio nuotr.: Nuo rugsėjo 1-osios prie VšĮ Kėdainių PSPC Šeimos gydymo skyriaus šeimos gydytojų komandos prisijungė nauja šeimos gydytoja Gabrielė Smailė. (A. Raicevičienės nuotr.)

Panašios naujienos