Kalėdų senelis aplankė ir Kėdainių policijos pareigūnų vaikučius.

Kalėdų senelis aplankė ir Kėdainių policijos pareigūnų vaikučius.

Kalėdų senelis pas Kėdainių policijos darbuotojų vaikučius kasmet atvyksta ir tėvelių darbovietėje. Nors šiais metais sniegą pakeitė lietus, bet senelis vis tiek atkeliavo prie papuoštos eglutės, ir karnavalo šėlsme gruodžio 17-ąją sukosi didelis būrys mažųjų.

Linksmi, pasipuošę ir padūkę jie žaidė ir sukosi rateliu su nykštukais pavirtusiomis pareigūnėmis, nes rado po egle Kalėdų senelio paliktą laišką, kad jis, beskubėdamas į šventę, matys, ar vaikai smagiai leidžia laiką. Su plevenančia snieguole netikėtai pasirodęs svečias sulaukė daugybės susižavėjimo ir nuostabos šūksnių…

,,Tačiau ne tik aš šiandien pas jus, vaikučiai, atvykau iš labai toli. Jus aplankė ir mano pagalbininkai, padėję supakuoti dovanas, tai svečiai iš Vokietijos“, – kalbėjo Kalėdų senelis. O svečiai, skautai savanoriai iš Vokietijos, su vaikais taip pat žaidė, dainavo, kalbėjo apie Kalėdas. Žinoma, mažieji labiausiai nekantravo, matydami po egle jų suneštą kalną dovanų… Drąsiai ir garsiai jie deklamavo seneliui eilėraštukus, o akys spindėjo, gavus didelę spalvingą dėžę su siurprizais. Tie nuostabos kupi, šypsenomis pasipuošę veidukai – geriausia šventinė dovana ir suaugusiesiems…

Prie vaišių stalo su policijos darbuotojais bendravę skautai sakė, kad jiems nepaprastai malonu suteikti vaikams džiaugsmą, o kartu matyti, kaip suaugusieji stengiasi sukurti jiems pasaką.

Kėdainių rajono policijos komisariatas nepaprastai dėkingas Vokietijos skautams savanoriams už pagalbą Kalėdų seneliui, ūkininkui Arvydui Šmigelskiui už paramą ir visiems visiems, kurie dalyvavo vaikystės šventėje!

 

Aušra Pupkutė

Kėdainių r. PK Prevencijos poskyrio specialistė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.