P1610099Šių metų rugpjūčio 20 d. buvo gautas Kėdainių r., Vilainių sen. gyventojo, gimusio 1939 m., pareiškimas, kad tą pačią dieną apie 5.30 val. jis pastebėjo, jog iš ganyklos, kuri yra šalia namų, pavogtas arklys – darbinė kumelė, 8 metų šviesiai sartos spalvos. Padaryta 1 000 eurų žala.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariate (toliau Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Šių metų rugpjūčio 30 d. buvo gautas Kėdainių r., Šėtos mstl. gyventojo, gimusio 1974 m., pareiškimas, kad apie 7.30 val. pastebėjo, jog iš ganyklos, esančios netoli Šėtos mstl. pavogtas jam priklausantis 14 metų amžiaus, tamsiai rudos spalvos arklys. Padaryta 870 eurų žala. Taip pat gautas Šėtos mstl. gyventojo, gimusio 1961 m., pareiškimas apie tai, kad iš tos pačios ganyklos pavogtas jam priklausantis 10 metų amžiaus, juodos spalvos arklys. Padaryta 570 eurų žala.

Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK pareigūnai operatyviai jau rugsėjo mėnesį nustatė 1984 m. gimusį įtariamąjį, kuris, kaip įtariama, Kėdainių rajone ir pavogė visus tris arklius.

Tyrimus organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.