Kėdainių „Nevėžio“  krepšininkai bene pirmieji  tarp LKL klubų pradėjo pasirengimą naujajam krepšinio sezonui. Jau trečia savaitė, kaip 2017/2018 m. sezono komanda  lieja prakaitą stadione, parke ir Kėdainių arenoje. Tačiau geriausia žinia klubo aistruoliams – pasirašyta sutartis su stipriausiuose Rusijos krepšinio klubuose žaidusiu Valerijumi Lichodėjumi.

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai besiruošdami artėjančiam sezonui daug dėmesio skiria fiziniam pasirengimui.

Kaip teigė pats krepšininkas, jo atvykimo į Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubą pagrindinis motyvas – didžiulis noras jaustis lyderiu. „Ši komanda iš manęs be galo daug tikisi, tad daug ir sunkiai dirbsiu, siekdamas pateisinti klubo lūkesčius. Tiesiog norisi būti lyderiu“, – pabrėžė V. Lichodėjus.

Komplektacija artėja prie pabaigos
Kas jie, kurie šiemet sieks vietos LKL aštuntuke bei pirmą kartą „Nevėžio“ istorijoje susirungs Europos turnyre – FIBA Euro Cup?
Prie komandos vairo stojo du kėdainiečiams jau pažįstami ir Kėdainius jau pažįstantys treneriai. Į „Nevėžį“ sugrįžo 2015/2016 m. komandai vadovavęs Ramūnas Cvirka, o jam talkins praėjusiame sezone Kėdainių komandą vedęs Paulius Juodis.
Įžaidėjai: Rytis Juknevičius (ūgis 185 cm, 75 kg, praėjusį sezoną žaidė Marijampolės „Sūduva-Mantiga“ NKL) ir Malcomas Grantas (183 cm, 84 kg, „“Šventjur“ Slovėnija).
Gynėjai: amerikietis James Woodard (191 cm, 86 kg, „Rouen Metropole Basket, Prancūzija) ir kėdainietis Justas Tamulis (194 cm, 86 kg, Pasvalio „Pieno žvaigždės“).

Klube rungtyniaus ir garsus krepšininkas iš Rusijos Valerijus Lichodėjus.

Puolėjai: Gintautas Matulis (195 cm, 95 kg, Marijampolė „Sūduva-Mantiga“) ir Robertas Stumbris (200 kg, 98 kg, „Jekabpils“, Latvija), Valerijus Lichodejus (203 c,m 97 kg, Maskvos „Chimki“, Rusija) ir Vaidotas Volkus (203 cm, 100 kg, Kėdainių „Nevėžis).
Vidurio puolėjai Gabrielius Maldūnas (206 cm, 104 kg, Palencijos „Balloncesto“, Ispanija) ir Antanas Bertašius (205 cm, 93 kg, Kėdainių „Nevėžis“). Peržiūroje Stanislav Zavadskij (212 cm, 110 kg, Kijevo „Budevelnik“ , Ukraina).

LKL. FIBA ar BBL?
Iki pirmų oficialių rungtynių neliko nė mėnesio.
Pirmoji kova „Nevėžio“ laukia jau rugsėjo 20 d. Kėdainių arenoje FIBA Euro Cup atrankos etape.
Pirmasis varžovas – „Rilski sportist“ (Samokov, Bulgarija). 27 d. – atsakomosios rungtynės Bulgarijoje. Jei „Nevėžis“ nesuklups ant pirmo Europos taurės laiptelio, spalio 4 dieną Kėdainių arenoje susitiks su „Petrolina AEK“ (Larnaka, Kipras). Atsakomosios varžybos spalio 11 d. vyks Kipre.
Kas būtų jeigu būtų? Jeigu „Nevėžiui“ vis dėl to nepavyktų įveikti Europos taurės atrankos etapo, kėdainiečiai dar spės prisijungti prie Baltijos krepšinio lygos taurės turnyro dalyvių.
Rugsėjo 24 d. – startas Lietuvos krepšinio lygos čempionate (LKL). Pirmosios rungtynės išvykoje – su Klaipėdos „Neptūnu“. (Visos rungtynės, kaip ir praėjusį sezoną, bus transliuojamos tiesiogiai internetu per DELFI tv. Televizinės transliacijos šį sezoną persikėlė į BTV).

Kviečia susipažinti
Jau kitą savaitę krepšinio sirgaliai galės išvysti šiųmetį „Nevėžį“ iš arti.
Antradienį, rugpjūčio 29 d., 18 val. Kėdainių arenoje draugiškos rungtynės su Vilniaus „Perlu“.
Sekmadienį, rugsėjo 3 d., Kėdainių arenoje prasidės tarptautinis krepšinio turnyras „Kėdainiai 645“. Trijų dienų turnyre dalyvaus Dnepropetrovsko „Dnepras“ (Ukraina), Klaipėdos „Neptūnas“, Prienų-Birštono „Vytautas“ ir Kėdainių „Nevėžis“.
Po pirmosios dienos rungtynių, sekmadienį, „Nevėžis“ kviečia sirgalius ten pat arenoje didžiajame ekrane kartu stebėti Lietuvos rinktinės rungtynes su Italija Europos čempionate.

Abonementai
Šią savaitę jau pradėta prekyba sezono abonementais į visas „Nevėžio“ rungtynes Kėdainių arenoje. Iki rugsėjo 1-osios visi abonementai – už pusę kainos – 50 Eur.
Akcija: perkant du abonementus, trečią įsigyti galite tik už 10 Eur. Iki rugsėjo 1-osios abonementus įsigyti galima tik Kėdainių arenos kasose darbo dienomis nuo 16 iki 18 val.
Ištikimiausi „Nevėžio“ sirgaliai iki rugsėjo 1-osios turės galimybę pasirinkti tas pačias vietas, kuriose stebėjo rungtynes praėjusį sezoną.
Nuo rugsėjo 1-osios abonementus įsigyti galima bus ir internetu. Pilna abonemento kaina – 100 Eur. Tačiau senjorai, neįgalieji, moksleiviai ir studentai abonementus galės įsigyti su 50 proc. nuolaida – už 50 Eur.
Bilietų į rungtynes Kėdainių arenoje kainos išlieka tokios pačios: 5 Eur, 2,5 Eur senjorams ir neįgaliesiems ir tik 1 Eur. moksleiviams ir studentams.
Šį sezoną perkant lengvatinį bilietą bei įeinant į areną, prašysime parodyti ir senjoro, neįgaliojo, moksleivio ar studento pažymėjimą.

Be alaus ir be pykčio
Ir šį sezoną Seimo narys Ramūnas Karbauskis globoja „Nevėžio“ vykdomą projektą „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“. Ir šį sezoną rajono mokykloms nemokamai bus išdalinta 500 abonementų.
Kitas, didelio pasisekimo sulaukęs projektas, „Be pykčio“ plečiasi. Pradėjus turnyrą 3×3 vykdyti Kėdainių rajono kaimo mokyklose, kitą sezoną jame panoro dalyvauti ir miesto mokyklos bei Profesinio rengimo centras. Šį sezoną jame pakviesime dalyvauti besiribojančių kaimyninių rajonų mokyklas. Šiuo projektu krepšinio klubas „Nevėžis“ siekia įpratinti moksleivius sirgti už savo komandą be agresijos, be pykčio ir svarbiausia sąlyga – be keiksmažodžių.

Kėdainių „Nevėžio“ klubas sveikina Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus vedėją ir klubo valdybos narį Gediminą Misių 60-mečio proga.

Susitikime jūsų darbovietėje
Ir šį sezoną „Nevėžis“ reprezentuos Kėdainių rajoną savo žaidėjams.
Supažindinsime iš svetur atvykusius krepšininkus su mūsų rajonu, jame veikiančiomis įmonėmis, istorija ir paveldu. Praėjusį sezoną krepšininkai lankėsi vieninteliame Lietuvoje Kėdainių krematoriume, neišdildomus įspūdžius parsivežė iš ekskursijos po „Lifosos“ gamyklą, degustavo virtinius „Raganėje“ Sirutiškyje.
Jei norite pasikviesti krepšininkus į savo įmonę pabendrauti, supažindinti su įmone, kreipkitės į krepšinio klubą „Nevėžis“, mums bus įdomu.
Pergalė ar ne, būkime drauge!

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.