Šį mėnesį oficialiai pasibaigė naujasis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ugdymo organizacijų sertifikavimo procesas, po kurio paaiškėjo, kad Kėdainių futbolo klubui „Nevėžis” (VšĮ „Sporto perspektyvos”) dviem metams suteiktas trijų žvaigždučių sertifikatas ir finansinė bei nefinansinė parama.

Gavus sertifikatą, skiriama LFF parama leis gerinti veiklų kokybę.

Skirtingų kategorijų žvaigždutėmis buvo įvertintos 30 Lietuvos futbolo organizacijų. Futbolo akademijų vertinimas buvo atliekamas vertinant akademijų pateiktą dokumentaciją, vizitavimų ir nuotolinių susitikimų metu, bei nepriklausomiems ekspertams stebint akademijų treniruotes, iš anksto apie tai neįspėjus.

Aukščiausio įvertinimo – penkių žvaigždučių – negavo nė viena organizacija, trys organizacijos gavo keturių žvaigždučių įvertinimus. Trijų žvaigždučių įvertinimų sulaukė 14 organizacijų, dviem žvaigždutėmis buvo įvertintos 8 organizacijos, vienos žvaigždutės kriterijus atitiko 5 įstaigos.

Projekto dalyviams už tam tikrą pasiektą žvaigždučių skaičių numatyta metinė finansinė ir nefinansinė parama.

Už tris žvaigždutes finansinė parama siekia 20 000 eurų, o nefinansinė parama yra skirtingų lygių „ProSoccerData“ platformos nuoma vieniems metams. Trijų žvaigždučių kategorijos sertifikatai galioja dvejus metus.

Šaltinis: FK „Nevėžis“