Gatvės muzikos diena – tai šventė, kai įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose visi mokantys ir norintys išeina groti gatvėse, skveruose, aikštėse ar net viešajame transporte! Tądien miestų gatvės skęsta įvairios muzikos garsuose, o šventės žiūrovai gėrisi muzikantų kuriamais pasirodymais. Šiemet ji vyks gegužės 21 d., šeštadienį.

Nesvarbu, ar esi profesionalus muzikantas, ar mėgėjas, groji metalą ar sutartines – šventėje dalyvauti gali visi!

Muzikantai kviečiami registruotis www.gmd.lt. Šioje svetainėje aprašykite save ir savo muziką, pasirinkite laiką ir vietą.

Nuo 12 iki 14 val. muzikavimas Didžiojoje g., nuo 16 iki 17 val. – Džiazo g. ir prieplaukoje.

17 val. GMD uždarymo koncertas M. Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje. Šioje vietoje garsu ir scena rūpinasi Valentinas Abarius ir Martynas Nistirenko. Jie žada galimybę muzikantams trankiai švęsti muziką Kėdainių mieste!

Dar reikia grojančių žmonių uždarymo koncerte, tad muzikantai kviečiami susisiekti su Valentinu ir suderinti dalyvavimą tel. 8 672 26 991.

Konkretūs atlikėjai bus skelbiami netrukus. Taip pat visi muzikantai bus registruojami www.gmd.lt žemėlapyje. Sekite naujienas.

Gatvės muzikos dienos Kėdainiuose koordinatorė Aistė Dubinkaitė-Stankevičienė (tel. 8 693 16 590).

„START MUSIC, END WAR“ –  pasauliui skelbė 2014 metų Gatvės muzikos dienos plakatai.

Prieš 8 metus skambėjusi žinutė vėl aktuali, todėl GMD telkia Lietuvos ir užsienio muzikos bendruomenę dar kartą susivienyti dėl Ukrainos ir palaikyti ją ginklu, kurį valdo geriausiai – muzika.

„Kėdainių mugės“ ir renginio organizatorių inf.

Muzikos mokyklos facebook nuotrauka