„Moterims dėmesio niekada nebūna per daug. Noriu pasveikinti daugumą veiklių kėdainiečių su Tarptautine moters diena ir palinkėti joms daug giedresnės nuotaikos negi šiandien lauke tvyro apniukęs oras“, – užsukęs į Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešąją biblioteką sakė politikas Justas Pankauskas.

Justas Pankauskas Kėdainių moterims dovanojo tūkstančius gėlių. Šventinius sveikinimus jis pradėjo nuo viešosios bibliotekos pasveikinęs įstaigos direktorę Birutę Ruzgienę.

Justas Pankauskas Kėdainių moterims dovanojo tūkstančius gėlių. Šventinius sveikinimus jis pradėjo nuo viešosios bibliotekos pasveikinęs įstaigos direktorę Birutę Ruzgienę.

J. Pankauskas kovo 8-ąją pasiryžęs aplankyti daugelį moteriškų kolektyvų ir pasveiktinti jų darbuotojas.

„Pirmiausia dėmesį parodžiau bibliotekininkėms, vėliaus skubėsiu į medicinos įstaigas, kur dirba daug moterų. Taip pat aplankysiu ir mokyklas, darželius. Noriu pagerbti ne tik miestietes, bet užsukti ir į Kėdainių rajono miestelius bei kaimus. Tikiuosi pasveikinti bent tūkstantį Kėdainių krašto moterų. Namo noras, kad jos šypsotųsi, būtų laimingos ir mylimos“, – sveikindamas kėdainietes sakė J. Pankauskas.

J. pankauskas moterims dėmesį kovo 8-ąją rodo jau daugelį metų: „Mes su kolegomis šalies moteris sveikiname jau keturiolika metų. Nuomonių dėl Tarptautinės moters dienos minėjimo yra įvairių. Mano manymu, dėmesio ir pagarbos šalia esančioms moterims niekada nebūna per daug, o padovanoti gėlės žiedą ir pasakyti keletą gerų žodžių vyrai gali ir dažniau negu keletą kartų metuose. Būkite laimingos!“, – šypsojosi J. Pankauskas.

pankauskas_9864pankauskas_9865

 

 

 

pankauskas_9869pankauskas_9873

 

 

 

pankauskas_9878

pankauskas_9883

 

 

 

 

pankauskas_9886

pankauskas_9887

 

 

 

 

pankauskas_9895

 

 

 

 

 

 

Panašios naujienos