„Sužinoję apie geriamojo vandens problemas Kėdainiuose, susisiekėme su vietos medicinos įstaigomis. Džiaugiamės, kad dėl bendrų pastangų pavyko operatyviai susitarti ir pristatyti reikiamą vandens kiekį“, – komentuoja bendrovės AB „Volfas Engelman“, kuriai priklauso mineralinis vanduo „Uniqa“, vadovas Marius Horbačauskas.


Pasak jo, tokiomis aplinkybėmis svarbu solidarizuotis, padėti vieni kitiems. „Jaučiame pareigą remti Lietuvos medikų bendruomenę, mūsų būdas tai daryti – dalintis mineraliniu vandeniu“, – sako M. Horbačauskas.

Nuo karantino pradžios Lietuvoje įmonė medicinos įstaigoms jau išdalino daugiau nei 19 tūkst. butelių, t. y. 14,4 tūkst. litrų, mineralinio vandens. Vanduo pristatytas ne tik ligoninėms, bet ir greitosios medicinos pagalbos stotims, poliklinikoms bei pirminės sveikatos priežiūros centrams.

Natūraliai jodo turintis vanduo „Uniqa“ yra vienas lengviausiai randamų natūralių jodo šaltinių. Jodas žmogaus organizmui yra ypač svarbus mineralas, kurio, kaip rodo „Unicef“ atliktas tyrimas, trūksta kas trečiam Lietuvos gyventojui.

Jodas svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, normaliai nervų sistemos veiklai, normaliai skydliaukės hormonų gamybai ir normaliai skydliaukės veiklai ir normaliai odos būklei palaikyti.

„Medikams, kurie šiuo metu stovi pirmose fronto linijose ir kovoja su koronavirusu, itin svarbu patiems palaikyti stiprų imunitetą ir gerą sveikatą. Kiek galime, tiek prisidedame ir toliau prisidėsime prie sveikatos apsaugos specialistų gerovės“, – sako M. Horbačauskas.

Panašios naujienos