Šeštadienio vidurdienį pro Kėdainių ligoninės langą iškrito ir žuvo moteris (g. 1960 m.) . Medikai bandė gelbėti jos gyvybę, bet po beveik valandos moteris mirė. Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė pirmadienio rytą „Kėdainių mugei“ sakė, kad pacientė iškrito iš ketvirtame aukšte esančio Psichiatrijos skyriaus.

„Apie įvykusią nelaimę man paskambinę pranešė šio skyriaus darbuotojai. Moteris iškrito ne pro palatos, bet kitos patalpos langą. Ar tuo metu šalia jos buvo kitų asmenų ir kitos informacijos atskleisti negaliu, nes vyksta ikiteisminis tyrimas. Labai užjaučiu žuvusios pacientės artimuosius dėl netekties“, – sakė E. Vaškevičienė,

E.Vaškevičienė patikino, kad su įstaigos kolektyvu bus kalbama apie įvykusią tragediją.

„Žinote, lengva kritikuoti kitų žmonių darbą ir sakyti, ką buvo galima padaryti geriau. Bet tokios nelaimės retsykiais nutinka ir ne visada dėl darbuotojų kaltės. Aptarsime su kolektyvu šią situaciją, bandysime įžvelgti, ko galbūt galimai nepadarėme, analizuosime, ką galėjome padaryti ir kaip tokių situacijų išvengti ateityje“, – teigė ligoninės direktorė.

Tragiškos žūties aplinkybes ir priežastis tiria policijos pareigūnai.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

„Kėdainių mugės“ inf.