Gegužės 12-ąją – Tarptautinės slaugytojų dienos proga Kėdainių ligoninės salėje buvo pagerbti ir pasveikinti VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro ir VšĮ Kėdainių ligoninės slaugytojai bei jų padėjėjai.

Profesija yra ypatinga

Lietuvos slaugos specialistų organizacijos, Kėdainių PSPC pirminės grupės pirmininkė, Slaugos namuose tarnybos vadovė Sandra Rimkuvienė dėkojo slaugytojams ir jų padėjėjams už jų profesionalumą, linkėjo, kad neišsektų jų gerumo, švelnumo, kantrybės, atjautos ir rūpesčio pacientu atsargos, taip pat sveikatos, asmeninės laimės, energijos ir dvasinės stiprybės. 

Sveikindama slaugytojus Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė sakė: ,,Manau, jog pasirinkę slaugytojo profesiją net neabejojote savo pasirinkimu, nes ši profesija yra ypatinga. Be jūsų gydymo įstaigose būtų gana sunku, nes jūs esate ir dešinioji, ir kairioji gydytojo ranka. Prisidedate savo darbu, geru žodžiu ir prisilietimu.

Tai, ką jūs darote, yra labai didelė vertybė. Kėdainių ligoninės administracijos vardu noriu jums padėkoti, kad jūs esate. Už pacientus bei pacientų artimuosius tariu jums ačiū už jūsų darbą, rūpestį ir atsakingumą. Linkiu sveikatos, asmeninės laimės, sėkmės darbe ir visur kitur. Ir labai tikiuosi, kad jūsų noras dirbti šitą darbą niekada neišblės“, – kalbėjo Kėdainių ligoninės vadovė.

Profesinės šventės proga slaugytojus sveikino Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė

Patyrė nenumatytų išbandymų

VšĮ Kėdainių PSPC vyriausioji administracijos slaugytoja Laima Antanaitienė, sveikindama koleges, specialistes bei drauges teigė pati esanti tos srities specialistė ir tikrai žino, kad slaugytojo darbas yra labai sunkus ir atsakingas.

,,Negana to, pastaruosius metus išgyvenome ypač sudėtingą laikotarpį, bet mes visos dirbome, negailėdamos savęs, patyrėm daug nenumatytų išbandymų, bet viską įveikėme. Be to, slaugytojos mūsų gydymo įstaigoje sudaro didžiausią dalį darbuotojų. Linkiu jums optimizmo, gero žodžio savo pacientui, gero žodžio kolegoms. To mes verti visi, mes esame jėga. Ačiū jums, kad jūs esate“, – sakė L. Antanaitienė.

Kad labiau jaustųsi šventinė nuotaika, į gydymo įstaigą atvyko Kėdainių šviesiosios gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė su savo ansambliu bei dainuojančiais gimnazistais, kurie slaugytojams ir jų padėjėjams dovanojo mini koncertą.

A. Raicevičienės nuotr.

Panašios naujienos