Gegužės 27 dieną, trečiadienį, 18 val. – Kėdainių kultūros centre svečiuosis „Domino“ teatro spektaklis „Testosteronas“.

testosteronasŠiuolaikinio teatro genijumi vadinamo dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesė „Testosteronas“ – tai vienas prieštaringiausių kūrinių teatro scenoje, pristatomas kaip nejuokinga komedija apie juokingus vyrus. Arba juokinga komedija apie nejuokingus vyrus.

Dėmesį prikaustanti pjesė netikėtais siužeto vingiais pasakoja apie egoistišką žmogaus prigimtį, esminį poreikį būti mylimu, amžiną vyrų ir moterų kovą dėl padėties kontrolės ir skaudų suvokimą, kad padėties visgi nekontroliuoja nei vieni, nei kiti.

Prabangiame restorane kelneris rūpinasi paskutinėmis iškilmingos šventės detalėmis, laukdamas bet kurią akimirką užgriūsiančių įsilinksminusių vestuvininkų. Tačiau į restoraną įsiveržia ne klegantys šventės dalyviai, o įsiutęs jaunikio tėvas, lydimas jaunikio draugų. Džiaugsmingomis vestuvių nuotaikomis nebekvepia dar ir todėl, kad šie pykčiu nesitveriantys vestuvininkai su savimi atsitempia vargšą sumuštą vyrą, neleisdami pratarti jam nė vieno pasigailėjimo maldaujančio žodžio… Po kelių burnelių, emocijoms nuraminti, pradeda aiškėti, kad vestuvės neįvyko nuotakai pabėgus nuo altoriaus. Paliktas ir šoko ištiktas jaunikis, guodžiamas šešių artimiausių bičiulių, bando išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko. Tačiau šios pastangos netrunka pavirsti beprotišku vyrų santykiu aiškinimųsi: karštakošiškomis muštynėmis, keliamais tostais ir rėksmingomis diskusijomis, atskleidžiančiomis daugybę paslapčių, kurias vieni nuo kitų slepia draugai, tėvai ir vaikai, sutuoktiniai ir meilužiai.

Dvi valandas trunkančio spektaklio siužetas prikausto žiūrovą pačiu netikėčiausiu metu į dėmesio centrą iškeldamas vis kitas įvykių aplinkybes, o tuo pačiu – ir vyriškas silpnybes, kuriomis pasižymi septyni spektaklio veikėjai – vyrai. Pasikartojantis leitmotyvas spektaklio metu atskleidžia, kad stiprus prigimtinis žmogaus poreikis girtis ir aukštinti savo vyriškumą veda tik prie tapimo gėdingu ir apgailėtinu.

Režisieriaus Olego Šapošnikovo pastatytas spektaklis pasižymi drąsiai ir be cenzūros nagrinėjamomis intymiausiomis temomis, atviromis scenomis ir šokiruojančiomis siužeto linijomis, tad šis pastatymas be išimčių žymimas N-18 ženklu.

„Testosteronas“ pastatytas pagal 2007 metų to paties pavadinimo lenkų dramaturgo Andrzejaus Saramonovicziaus pjesę, iš karto tapusią kultine teatro pjese daugelyje Europos šalių. Šios pjesės pagrindu tais pačiais metais sukurtas kino filmas „Testosteronas“.

Bilieto kaina – 9 Eur (31,08 Lt), 12 Eur (41,43 Lt), 15 Eur (51,79 Lt), 17 Eur (58,70 Lt)

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Kasos tel. 8 347 52 978.

Du bilietus į spektaklį „Testosteronas“ galite laimėti pasidalinę nuoroda apie šį renginį „Kėdainių mugės“ facebook puslapyje.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.