Pirmą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos B diviziono 2023-2024 m. pirmenybėse iškovojo Kėdainių sporto centro krepšininkės. Sekmadienį išvykoje rezultatu 58:54 (12:12, 11:13, 11:11, 24:18) kėdainietės, trenerės Gerdos Čečkauskienės auklėtinės, įveikė aikštės šeimininkes Vilniaus „Kamanes”.

Viena prieš kitą stojo atkovotų kamuolių karalienės: Gitana Paplauskaitė ir Agnė Antanavičiūtė (KSC), apie Vilniaus „Kamanių” ir Kėdainių SC komandų akistatą rašo moterulyga.lt.

Būtent šios dvi krepšininkės visame B divizione pirmauja pagal atkovotus kamuolius, vidutiniškai sugriebdamos po 15 atšokusių kamuolių per susitikimą.

Ši dvikova tebuvo tik viena iš Vilniaus „Kamanės“ ir Kėdainių sporto centro dramatiškos kovos sudedamųjų dalių, tiesa, itin svarbi.

Be keitimų žaidusi praėjusios savaitės MVP vilnietė G. Paplauskaitė aikštelę paliko su 10 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. Puiku.

Kėdainietė A. Antanavičiūtė, kilusi nuo suolo ir žaidusi 26 minutes, į savo sąskaitą įsirašė 15 taškų ir 20 atkovotų kamuolių!

Maža to, lygiai pusę iš jų, 10, kėdainiškė sugriebė puolime.

Jeigu net ir to neužtenka, 29 metų 185 cm ūgio vidurio puolėja uždarė rungtynes, kai po netaiklaus komandos draugės baudos metimo, likus žaisti kelias sekundes ir rezultatui esant 56:54, A. Antanavičiūtė atkovojo kamuolį ir pelnė du taškus iš po krepšio, taip užtvirtindama pirmąją Kėdainių komandos pergalę sezone.

Šią savaitę MLKL B diviziono komandos ilsėsis. Kitą B diviziono mačą Kėdainių SC merginos žais namie, Vilainių sporto salėje, lapkričio 9 dieną. Rungtynių pradžia 18 val. Varžovės – Vilniaus KK „Patriotės”.

Šaltinis: MLKL

Viršelio nuotr. – Agnė Antanavičiūtė (KSC). (MLKL nuotr.)

Panašios naujienos