Šiauliuose vyko jaunių daugumos sporto žaidynių finalinės kovos ir iškilmingas uždarymas. Laibai sėkmingai šiose žaidynėse pasirodė Kėdainių SC krepšinio komanda.

K. Kastyčio auklėtiniai Šaiuliuose vykusiose jaunimo žaidynėse iškovojo sidabro medalius.

K. Kastyčio auklėtiniai Šiauliuose vykusiose jaunimo žaidynėse iškovojo sidabro medalius.

Nuo pat žaidynių pradžios kėdainiečiai nebuvo pralaimėję nė vienerių rungtynių ir pasiekė 9 pergales, kurių metu buvo nugalėtos Sabonio KM komandos, Kauno „Aisčių“, Jonavos, Ukmergės, po 2 kartus įveiktos Mažeikių ir Alytaus komandos.

Finalinio ketverto pusfinalinio varžybose vėl teko susitikti su Kauno „Aisčių“ komanda, kurios 3 žaidėjai jau dabar žaidžia Nacionalinėje vyrų lygoje ir atstovauja „Žalgirio“ dublerių komandai. Nuo pat pradžių vyko atkakli kova. Kauniečiai mūsų krepšininkus ypač stipriai pranoko ūgiu ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Tačiau kėdainiečiai jiems priešpastatė aktyvią gynybą ir greitį, kurio dėka buvo priekyje visas rungtynes. Vienu metu Kėdainių komandos persvara buvo išaugusi iki 23 taškų, tačiau kauniečiai nesutriko ir rungtynių pabaigoje sumažino skirtumą. Pergalę šventė mūsų krepšininkai, nugalėję kauniečius rezultatu 87:80 ir užsitikrinę sidabro medalius. Rezultatyviai tarp kėdainiečių žaidė Laurynas Danielius, Vainius Steponavičius, Dominykas Mikalajūnas, Aldas Gedeika.

Finale Kėdainių SC krepšinio komandos laukė aikštės šeimininkai – Šiaulių krepšininkai, praėjusių metų respublikos vicečempionai. Tokiose atsakingose rungtynėse labai jautėsi didelė atsakomybė, žaidėjai buvo per daug susikaustę, todėl negalėjo parodyti visų savo sugebėjimų. Nors rungtynių intriga vyko visas varžybas, bet nugalėtojais tapo šeimininkai, nugalėję Kėdainių komandą rezultatu 83:73.

„Šis mūsų krepšininkų pasiekimas – laimėti sidabro medaliai Lietuvos jaunių sporto žaidynėse. Už nugaros liko tokios komandos kaip Klaipėda, Vilnius, Panevėžys ir daugelis kitų. Šį laimėjimą aukštai iškėlę galvas įrašome į Kėdainių krašto sporto istoriją“, – savo auklėtinius gyrė komandos treneris Kastytis Kundrotas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.