Kėdainių sveikatingumo ir sporto centre, Kėdainių arenoje, praėjusį savaitgalį vyko NEYBL (Šiaurės Europos krepšinio jaunimo lygos) varžybos. Kėdainiuose vyko Kėdainių turo varžybos, kuriose varžėsi aštuonios komandos iš įvairių užsienio šalių. 

Naudingiausiu turnyro žaidėju Kėdainių komandoje pripažintas Osvaldas Jasenka.

Naudingiausiu turnyro žaidėju Kėdainių komandoje pripažintas Osvaldas Jasenka (kairėje).

Į Kėdainius susirinko jaunimo krepšinio komandos iš Baltarusijos, Liuksemburgo, Švedijos, Danijos. Lietuvai atstovavo Kėdainių ir Vilniaus komandos.
Sekmadienį vykusiame paskutiniajame Kėdainių turo susitikime varžėsi abi mūsų šaliai atstovaujančios komandos. Deja, bet Sauliaus Gaurilčiko vadovaujami 2000 metų gimimo jaunieji krepšininkai iš Kėdainių sporto mokyklos nusileido iš Vilniaus atvykusiems Sostinės krepšinio mokyklos vaikinams. Pralaimėta rezultatu 21:44.
Kėdainių arenoje iš karto po varžybų vyko NEYBL Kėdainių turo nugalėtojų apdovanojimas. Pirmąją vietą užėmė iš Danijos atvykusi „Virum Vipers“ komanda, antroji vieta atiteko baltarusiams, trečioji – vilniečiams. Kėdainiečiai užėmė šeštąją vietą.
Po susitikimo kėdainiečių treneris sakė, kad mūsiškiams kiek pritrūko agresyvumo. „Tačiau džiaugiamės sudalyvavę tokiame turnyre. Tai ypač geros pamokos tolimesniame tobulėjimo kelyje“, – pabrėžė treneris.
Po rungtynių buvo apdovanoti naudingiausi komandų žaidėjai. Kėdainiečių komandoje juo tapo Osvaldas Jasenka. Šeštus metus krepšinį besitreniruojantis vaikinas sakė, kad jam labai patinka ši sporto šaka, o gautu naudingiausio žaidėjo įvertinimu teigė labai besidžiaugiantis.
Nugalėtojų pasveikinti atvyko savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.