Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje Kėdainių ir Kauno miestų gyventojoms pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu psichotropinių medžiagų kiekiu.

Kaip praneša prokuratūra, turimais duomenimis, praėjusių metų liepos mėnesį 53-ejų metų kaunietė iš anksto susitarusi su 42-ejų metų kėdainiete vieno kaimo šalikelėje paliko maišelį su milteliais, kurių sudėtyje buvo didelis kiekis – apie 33 g. psichotropinės medžiagos – metamfetamino.

Pastaroji maišelį su esančiomis psichotropinėmis medžiagomis neteisėtai įsigijo už 1 000 eurų atlygį.

Tyrimo duomenimis, tą pačią dieną policijos pareigūnai atliko kėdainietės dalinę apžiūrą, kurios metu jos džemperio kišenėje surado įgytą didelį kiekį psichotropinės medžiagos – metamfetamino.

Tęsiant tyrimą, policijos pareigūnai moters gyvenamojoje vietoje atliko kratą, kurios metu rado narkotinių bei įvairių psichotropinių medžiagų.

Abejoms moterims pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Už šios nusikalstamos veikos padarymą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 8 iki 10 metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmams.

ELTA

(Viršelio nuotr. – „K. m.” archyvo / fotografas Algimantas Barzdžius)