Gegužės 13-14 dienomis Varšuvoje (Lenkija) vyko vienas didžiausių turnyrų Europoje, žinomas kaip ,,Same judo CUP 7“. Jame sėkmingai dalyvavo Kėdainių dziudo rinktinė sudaryta iš Kėdainių sporto centro ir dziudo klubo ,,Mes esam“ narių.

U 11 amžiaus grupėje Kajus Rutkauskas visas tris kovas prieš Lenkijos ir Sakartvelo atstovus savo pogrupyje baigęs ankščiau laiko, pusfinalyje susitiko su Ukrainos atstovu, kuriam taip pat nepaliko vilčių ir pateko į finalą. Finalinėje kovoje susitiko su Sakartvelo atstovu, kur staigiu ir gražiu IPON metimu iškovojo čempiono titulą. Visos Kajaus kovos buvo atliktos IPON įvertinimu.

U16 amžiaus grupėje Austėja Vanžodaitė mažajame finale įveikė atstovę iš Lenkijos ir iškovojo  trečiąją vietą.

U13 grupėje Domantas Navickas, įveikęs visus varžovus, po ilgos ir atkaklios kovos nusileido Lenkijos priešininkui ir jį užleido į finalą. D. Navickas dėl trečiosios vietos rungėsi su Ukrainos atstovu, kuriam atliko vieną gražiausių IPON metimų ir iškovojo trečiąją vietą.

Danielius Bolisas, įveikęs varžovus iš Lenkijos ir Estijos, klampioje finalinėje kovoje turėjo pripažinti vietinio klubo iš Lenkijos atstovo pranašumą ir užėmė antrąją vietą.

Tadas Zubavičius, įveikęs varžovus iš Belgijos, Ukrainos ir Lenkijos tik finale po teisėjų sprendimo turėjo pripažinti Mongolijos atstovo pranašumą ir užėmė antrąją vietą.

Turnyre buvo pralaimėti net 6 mažieji finalai:Airūna Keršytė, Emilis Siutilas, Vytenis Adomaitis, Gvidas Minskas po laimėtų paguodos kovų, kovose dėl trečiųjų vietų turėjo pripažinti savo varžovų pranašumus ir liko penkti.

Godai Eimutytei ir Ievai Brazinskaitei iki tol laimėjus visas savo kovas, apmaudžiai teko nusileisti pusfinaliuose ir kovose dėl trečiųjų vietų. Jos taip pat liko penktose vietose.

U11 amžiaus grupėje Matas Šmigelskis įveikęs priešininkus iš Sakartvelo ir Lenkijos, pusfinalyje turėjo pripažinti Lenkijos atstovo pranašumą. Kovoje dėl trečios vietos įveikęs vietinį atstovą lipo ant pakylos iškovojęs trečiąją vietą.

Iš 96 klubų mūsų klubas užėmė 35 vietą. Sportininkus treniruoja Kėdainių sporto centro treneris Indrius Bolisas.

Šiame tarptautiniame renginyje susirinko per 1 100 2015-2018 m. gimusių jaunųjų dziudo atletų iš 18 Pasaulio šalių (Mongolijos, Kazachstano, Sakartvelo, Azerbaidžano, Serbijos, Moldovos, Rumunijos, Kipro, Belgijos, Čekijos, Slovakijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos). Iš viso dalyvauti turnyre buvo užregistruoti 96 klubai.